Cenšoties slēpt sūtījuma saturu, sieviete pamatīgi iekrīt! Policijai atverot paciņu – Atkārās mutes!

Kurš gan to būtu domājis, ka šādā veidā sievietei tik tiešām sanāks tas, ko viņa bija ieplānojusi! Diemžēl, bet nesanāca un skumīgākais ir tas, ka tagad sievietei būs pamatīgas problēmas. Šoreiz gan jājautā, kas īsti notika un kāpēc sieviete vispār izvēlējās darīt, ko šādu? Tam ir pavisam vienkāršs izskaidrojums, taču tagad sievietei būs jārēķinās ar diezgan pamatīgām problēmām, lai neteiktu vairāk. Laiks apskatīt, ko tad viņa tieši centās paslēpt un kāpēc viņa to vispār darīja.

Atliek tikai iedomāties, kāpēc sieviete to vispār darīja un kādi bija viņas mērķi, tomēr šajā situācijā tas tik tiešām liek kārtīgi aizdomāties par to kāpēc viņa tā rīkojās. Šis notikums jau plaši ceļo pa sociālajiem tīkliem un medijiem un daudzi izteikušies, ka sieviete rīkojusies vairāk nekā muļķīgi, jo tomēr to visu varēja izdarīt pavisam vienkāršā un oficiālā veidā, bet kāpēc viņa tā tomēr neizdarīja? Laiks gan ķerties pie paša svarīgākā un aplūkot, ko tieši sieviete īsti izdarīja un kādi bija viņas nolūki.

ASV Robežsardzes un muitas policist pamanīja kādu tik tiešām ļoti aizdomīgu sūtījumu. Jau pēc maza brīža tam nācām pievērst pastiprinātu uzmanību un tūlīt sapratīsiet kāpēc. Konkrētais sūtījums tika sūtīts no Sanfrancisko uz Honkongu, paziņoja “UPI.” Pats dīvainākais sākās brīdī, kas policija atvēra konkrēto paku, lai pārbaudītu tā patieso saturu. Kad viņi to atvēra, viņiem “atkārās” mutes no redzētā.

Jāsāk ar to ka pašā sūtījuma veidlapā bija norādīts, ka iesaiņojumā atrodas apģērbs uz 125$ dolāru apmēru. Nekas īpašs vai ne? Tomēr kā izrādījās, tad šajās drēbēs tika, kas slēpts. Un slēpts tika uz daudz lielāku naudas summu, nekā varētu iedomāties. Policistiem iesākumā sūtījums likās aizdomīgs, tāpēc izlaida paku cauri rentgenam un tad viņi atvēra paciņu.

Viņu acīm tik tiešām pavērās neticama aina un katru dienu ko tādu neredzētu. Starp apģērbtiem ļoti rūpīgi bija paslēpti zelta stieņi 68 000 $ vērtībā. Pēc rentgena pārbaudes tika konstatēts dīvaina blīvuma anomālijas. Tāpēc nekavējoties bija jāatver paka un jāaplūko tās saturs.

Izrādījās, ka pārbaudītajiem bija taisnība un pakas saturā tik tiešām bija lietas, kurām tur nebija jābūt. Ziņots, ka sievietei jāpierāda šo stieņu piederība, pretējā gadījumā viņai draud tik tiešām lielas nepatikšanas.

You may also like...