Diemžēl, bet paziņotas ļoti Skumjas ziņas par Allu Pugačovu! Bēdīgā vēsts izskanējusi visā pasaulē

Šeit laikam būtu muļķīgi jautāt par to, kurš gan nezina visiem labi atpazīstamo Allu Pugačovu? Viņa ir slavena ne tikai visā pasaulē, bet arī Latvijā, jo agrāk bija regulāra viešņa Jūrmalā. Protams, ka dēļ esošās situācijas viss mainās, tomēr neskatoties uz to, vienalga Pugačovas dzīves notikumi vienalga tiek atspoguļoti sociālajos tīklos un internetā. Tieši šajā saistībā bija atgadījies, kas tāds par ko Pugačovai pašai palicis kauns runāt un viņa no tā izvairās. Tomēr jautāsiet, kas gan īsti notika? Kā izrādās, tas viss bija nopietnāk, nekā varētu domāt.

Runa iet tieši par to, ka 6. Maijā Maskavā notika pavisam milzīgas un atvadām krāšņas bēres. Tas viss par godu pasaulē atzītajam modes dizainerim Valentīnam Judaškinam. Protams, ka neskatoties uz to, ka lielākā daļa viņu nepazīt, Pugačovai ar viņu bija ļoti draudzīgas attiecības. Šeit gan jāatzīmē tas, ka Pugačovai viņš bija tik tuvs, ka viņa izvēlējās lidot ar lidmašīnu uz Krieviju, tikai, lai varētu apmeklēt šīs bēres. Jāņem vērā, ka tas nebūt nebija lēts prieks. Tomēr tieši atvadu laikā ar Pugačovu gadījās, kas nepatīkams.

Jāņem vērā, ka viņa bija ieradusies pavisam melnā mētelī, melnā cepurē un pat melnās brillēs. Tie, kuri viņu nezina no skatiena, gaitas un vispārējā veida, nemaz nevarētu pateikt, ka tā ir Pugačova. Varētu pat teikt, ka viņa bija kārtīgi maskējusies, taču lielākā daļa viņu atpazina vienalga. Protams, ka ar viņu līdzi bija arī privātie apsargi, un žurnālistiem tuvoties viņai bija stingri aizliegts.

Jau pēc maza brīža notika kāds nepatīkams incidents, par kuru liecinieki bija liela daļa tur klātesošie. Tieši esošie viesi ziņoja, ka Pugačovai palicis slikti. Viņai kļuva vāji ar sirdi vai nāca ģībonis, bet varēja redzēt, ka viņai bija tik slikti, ka viņa nespēja nostāvēt kājās. Tālākais lika nedaudz aizdomāties vai ar viņu tik tiešām viss ir kārtībā. Jo notika vēl, kas pavisam negaidīts.

Lasi vēl : Negaidīts pavērsiens par pazudušo Justīni! Policija aiztur vīrieti un atklājas nepatīkama informācija

Klātesošie izteicās, ka viņa bez maz vai noģība, taču uz kājām viņu esot turējuši viņas privātie apsargi. Tas, protams, no malas neizskatījās pārāk labi. Bija skaidrs, ka viņai kaut kas notika, tāpēc apsargi viņu aiz rokām lēnām veda uz mašīnu. Tā bija diezgan acīmredzama situācija, kas liek aizdomāties, vai viņai nav arī kādas veselības problēmas.

Pēc atvadu ceremonijas netika paziņots par to, kas tieši viņai notika. Viss, kas tika paziņots, ka viņa tika aizvesta uz mašīnu, kur viņa kādu brīdi atpūtusies, tomēr vairāk nav zināms itin nekas.

Arī pēc visa notikušā nekāda papildu informācija netika sniegta. Jāņem vērā, ka Pugačovas tuvais draugs – Valentīns, jau vairākus gadus cīnījās ar smagu slimību.

You may also like...