Dzēriens, kas palīdzēs pārtraukt smēķēšanu pavisam vienkārši – Pamēģini!

Tiek radīti arvien vairāk smēķēšanas atmešanas rīku, taču lielākā daļa no tiem ir stulbi, par kuriem cilvēki maksā, un tas tik un tā nedarbojas, kas ir skumji!

Pats par sevi saprotams, ka smēķēšana ir ļoti kaitīga veselībai un katru gadu no tās mirst miljoniem cilvēku un ne velti tas atspoguļojas uz cigarešu paciņām ar šausminošiem zīmējumiem un attēliem, bet ne šoreiz.

Jāņem vērā, ka atmest smēķēšanu ir ļoti grūti, tāpēc smēķētājiem šī kaitīgā ieraduma atmešana dažkārt ir daudz grūtāka nekā sākotnēji domāts, tāpēc pastāstīsim par dabisku dzeršanas veidu.

Tā iedarbība ir jūtama jau pēc pirmās lietošanas dienas, un tas ne tikai uzlabos pašsajūtu, bet arī sajutīsi, ka vairs nav vajadzīga nikotīna deva, pat ja smēķējat jau neskaitāmus gadus.

Dzēriena dabiskās sastāvdaļas attīrīs jūsu plaušas kā neviens cits, un tas ļaus jums justies daudz labāk! Tomēr ir viena lieta, kas noteikti būtu jāņem vērā – jūsu plaušas pēc smēķēšanas nekad vairs nebūs tādas kā, bet tāpēc nekad nevajadzētu atmest cerības.

Lai veiksmīgi pagatavotu šo dzērienu, nepieciešamas divas karotes kurkuma, neliels gabaliņš ingvera. Un vidēja izmēra sīpols un visbeidzot nedaudz zem 400 gramiem cukura un litrs ūdens.

Nepieciešamie sagatavošanās darbi: ņem katlu, piepilda to ar ūdeni un lēnām pievieno cukuru, līdz tas sāk vārīties. Šajā laikā jūs varat sasmalcināt ingvera sakni kopā ar sīpolu. Tad pievieno visu un ļauj ūdenim vārīties. Pēc tam lēnām pievienojiet kurkumu un samaziniet liesmu, līdz kopējais maisījums samazinās uz pusi. Pēc tam ļaujiet tai pilnībā atdzist un ievietojiet ledusskapī.

Izmantojums:
Lietojiet divas ēdamkarotes no rīta tukšā dūšā un divas ēdamkarotes vakarā pirms gulētiešanas. Un pēc dažām dienām jutīsities labāk. Visas šīs sastāvdaļas jau sen ir zināmas un ir zināmas kā ārstnieciskas, jo tās satur lielu daudzumu antioksidantu, vitamīnu un daudzu minerālvielu, kas uzlabo vispārējo ķermeņa veselību.

You may also like...