Meitiņa dzirdēja savas aizgājušās mātes balsi. Video, kas liek raudāt gandrīz katram, kas to skatās

Katram dzīvē gadās dažādi notikumi un traģēdijas, bet vissāpīgākais ir tad, kad esi bērns un mammas vairs nav. Pat tie, kuriem nebija labas attiecības ar māti, pēc viņas nāves apzinās viņas nozīmi savā dzīvē.

Nesen internetā parādījās video, kurā redzama ļoti jauna meitene, kura ļoti agrā vecumā zaudēja māti, īsti neapzinoties, kas tobrīd notika.

Kad mazā meitene kļuva mazliet vecāka, tante viņai atklāja nelielu noslēpumu, ko viņa bija glabājusi kopš mātes aiziešanas.

Izrādījās, ka mana tante glabāja ļoti vecu šūpuļdziesmu, kuru meitenes mamma viņai katru vakaru pirms gulētiešanas dziedāja. Tieši tas gandrīz vai pusi interneta iedzīvotāju sasauc asaras.

Tante to darīja ar nolūku, lai meitene zinātu, ka mamma vienmēr ir viņai blakus, lai cik liela vai maza viņa būtu. Ņemot vērā, ka mamma ir aizgājusi no šīs pasaules, tantei izdodas iemīļot meitu piemiņu un arī prieka emociju

Tagad meitene daudz klausās viņas balsī, lai pārliecinātos, ka viņa vienmēr ir blakus.

Taču, kad tante pirmo reizi ieslēdza mammai balsi, meitenes reakcija nav vārdos aprakstāma, un gandrīz katra sekunde, skatoties šo video, birs asaras…

You may also like...