Ragovkas vietējie iedzīvotāji nāk klajā ar savu versiju par mazās Justīnes nāvi! Atklājas baisas lietas

Vairs nav pilnīgi nekāds noslēpums, ka teju visu Latviju satricināja ziņa par mazās Justīnes pazušanu, kurai bija tikai 7 gadi. Tas izraisīja milzu neskaidrību par to, kas īsti ir noticis un kāpēc meiteni tik ilgi nevar atrast. Diemžēl, bet pēc ļoti ilgas meklēšanas meitene tika atrasta, taču bez dzīvības pazīmēm. Skumjākais ir tas, ka viņa tika atrasta teju vai nekurienes vidū, pamestas mājas pagrabā, kas nebūt vēl nav pats baisākais, kas noskaidrojies. 

Pēc fakta noskaidrošanas, vietējie acīmredzami neslēpj sašutumu par notikušo. Var pat apgalvot to, ka daļa no vietējiem bija vairāk nekā dusmīgi, uzzinot, kas ar meiteni noticis un ka pie vainas varētu būt bērna vecāki, šajā gadījumā tēvs un pamāte. Tomēr ar to viss nebeidzas. Kad klāt ieradās filmēšanas brigādes, vietējie izteicās, ka viņi šeit bija kā jauniņie. Kā izrādījās, daudzi vietējie kaimiņi vispār nezināja par Justīni, jo viņu ļoti reti vispār varēja kādreiz manīt.

Viena no vietējām kaimiņiem izteicās, ka pat tajā dienā, kad meitene pazuda, lielākā daļa bija darbā, taču nemaz neredzēja meiteni īsti izejam no mājām. Vai tas jau nav pietiekami dīvaini šim visam? Kā ziņojas pats tēvs, tad meitene it kā spēlējusies ārā un nav atnākusi mājās, bet kā saprotams, tas viss ir bijis meli.

Līdz ar to, tas jau pašā iesākumā ir radījis vairākas bažas un lietas, kuras varēja noskaidrot un saprast jau agrāk. Vēl aizdomīgāku padarīja tas, ka meitene it kā gājusi spēlēties, taču parasti ikdienā pa dzīvi ārā bija redzama ļoti reti. Pie tam pazušanas dienā, pēkšņi viena ārā spēlējusies? Protams, ka vairāk nekā savādi. Šeit gan jāmin arī tas, ka kaimiņi nevar visu laiku lūkot citu pagalmos, tomēr šajā situācijā meitene neesot redzēta ārā.

Lasi vēl : Likumsargi beidzot atklāj kā noticis skarbais noziegums ar mazo Justīni un kas ir iespējamais iemesls

Vietējie ar dusmām noraugās uz šādu iznākumu, jo daudzi palīdzēja meklēt un cerēja atrast meiteni veselu, taču beigās viss ir krietni skumjāk, nekā varētu iztēloties. Šeit gan jāmin fakts, ka vietējie jau iesākumā baumoja par pašiem vecākiem. Taču acīmredzami tam netika pievērsta tik ļoti liela uzmanība.

Tas skaidrojams, ka abi vecāki ļoti labi visam spēlējuši līdzi un tāpēc nav bijušas pamatos aizdomas uz viņiem. Tomēr, kad meitene tika atrasta, viss tapa skaidrs momentā. Pašlaik vēl notiek izmeklēšana un tēvs ar pamāti ir apcietinājumā.

You may also like...