Slavenā Didrihsone nu ir nonākusi pamatīgās nepatikšanās, kas tagad ar viņu notiks tālāk?

Pavisam nesen, pagājušā gada decembrī sociālos medijus pārņēma lielu sašutumu par Elīnu un Nauri, kuri it kā dīvaini pieskatīja savus piecus mēnešus veco dēlu Džeisonu. Izrādās, ka nu ir sākušās pamatīgas problēmas un cilvēki ļoti asi reaģē pret to, kā Didrihsone ar savu vīru izturoties pret savu bērnu. Bet pagaidiet, jo tas ir tikai iesākums. Labi zināmajā raidījumā “Slavenības bez filtra” galvenā varone atklājusi, ka viņas sekotāji bijuši tik vērīgi, ka izsaukuši pat bērnunama darbiniekus, lai tikai izmeklētu notiekošo ģimenē. Taču šoreiz viss ir aizgājis vēl krietni tālāk.

Didrihsone saviem faniem izteikusies, ka viņai pat draudēts, ka šādi darbinieki var nākt pie manis katru nedēļu, ja vēl kāds sūdzēsies un izskatās, ka tiešām kāds arī speciāli sūdzas. Viss sākās ar to, ka galvenokārt Didrihsone publicēja video, kas samulsināja ļoti daudzus cilvēkus. Video bija mazulis, kas sēž stāvus, taču neatbalstīja muguru. Vērts gan izteikties, ka mazulis tobrīd nemaz neturēja muguru. Mediji vērsās pie ekspertiem, lai varētu saņemt viedokļus par šāda tipa bērnu pieskatīšanu, kas it kā neesot pieņemama.

Drīz vien paziņojums nāca par to, ka speciālajiem dienestiem tika uzrādīta apsūdzība par to, ka Didrihsoni vai nu ir rīcībnespējīgi, vai arī vienkārši ļoti paviršu aprūpējot savu bērnu. Tieši šo apsūdzību esot izvirzījušas personas, kuras ļoti iebilst pret Didrihsoni. Jāņem gan vērā, ka Didrohsonu pāris šos cilvēkus saucot par nīdējiem, kuri cenšas jebkādā veidā ietekmēt viņu dzīvi. Tomēr lielākais murgs esot tikai vēl sācies.

Jāņem vērā arī tas, ka Televīzijas realitātes raidījumā “Slavenības bez filtra” piedalās slavenā Didrihsone. Viņa ļoti skaidri norāda, ka ir cilvēki, kuri cenšas ļoti izmantot mazāko sīkumu, lai varētu izsaukt dienestus un mūs pārbaudīt. Viņa pavisam nesaprot, kāpēc cilvēki tā vispār rīkojas, jo tagad atkal pie viņas taisoties nākt speciālie darbinieki, kas lūkos situāciju mājās. Vai tas maz esot vispār normāli?

Lasi vēl : Visu Latviju satricina kas neiedomājams: Izrakstīšanās dienā no Dzemdību Nama ģimenei dzīve pārvēršas murgā

Pavisam neilgi pēc pasēdēšanas un video publicēšanas, māte tikusi apsūdzēta bezatbildībā. Drīz vien instagramā viņa saņēma neskaitāmas vēstules par to, nepareizi pieskata bērnu. Rezultātā viņai nācās pieņemt lēmumu video dzēsts un pēc tam bija jāierodas tiesā, lai varētu sniegt paskaidrojumus par savu konkrēto uzvedību pieskatot bērnu.

Viņa atceras, ka vizītes laikā tikusies ar līdzjūtīgiem darbiniekiem. Viņi mūs sveicināja un ieaistījās sarunās un pat es piedāvāju apmeklēt mūs biežāk, ja viņi tā vēlas. Viņa noteikti izteicas pateicību iestādes darbiniekiem par labo izturēšanos, bet cer, ka nebūs jāapmeklē nekās šādas speciālās iestādes, jo tad var kļūt par pamatīgu problēmu.

You may also like...