Bezvests.lv vadītājs nācis klajā ar pavisam nepatīkamu Paziņojumu par pazudušo māmiņu Annu Jansoni

Annas Jansones, četru mēnešu vecās meitenītes mātes, pēkšņā pazušanas gadījums ir nepārtraukti turpinājies 13 dienas. Brīvprātīgie, atbildot uz policijas lūgumu, iesaistījušies meklēšanas operācijās noteiktos apvidos, kuros ir plašas teritorijas uzdevums tik tiešām nav viegls nevienam no mums. 

Aleksandrs Faminskis, “Bezvests.lv” organizācijas dibinātājs, ir sniedzis jaunāko paziņojumu par pazudušo Annas Jansoni un notiekošo meklēšanu. Šis gadījums ir rets, īpaši saistoties ar jauno bērnu, kurš ir palicis mašīnā. Tomēr vēl joprojām pastāv daži neizšķirti jautājumi par to, kas īsti patiesībā notiek.

Aleksandrs Faminskis, intervijā raidījumam norādījis, ka ir iespējamas reālas izredzes atrast Annas ķermeni, ja viņa ir zaudējusi dzīvību purvā, kur blakus iepriekš  atstājusi mašīnu ar bērnu meža masīvā. Tomēr šis apgalvojums pašlaik ir tikai hipotēze.

Tomēr pašā galvenajā ir ne tikai tas, ko viņš ir pateicis par iespējamo notikumu, bet arī tas, vai Annas Jansone patiešām varētu būt šajā vietā. Šobrīd radušies citi jautājumi par viņas iespējamo atrašanās vietu.

Ir grūti prognozēt, kā attīstīsies meklēšanas process, jo situācija ir sarežģīta un emocionāli grūta visiem iesaistītajiem. Mēs pakāpeniski paplašinām šo rajonu, piedāvājot detalizētu ieskatu katrā pārbaudītajā sektorā. Šoreiz īpaša uzmanība tika veltīta purvainajai pusei, kur iekļūt bija īpaši sarežģīti; ar speciālām purva kurpēm aprīkoti meklētāji uzmanīgi izmeklēja iespējamās bedres, taču līdz šim nav atrasta neviena pārliecinoša pēda.

Otra grupa devās pārbaudīt mežu, taču, neskatoties uz lielo teritoriju, mēs saskārāmies ar neveiksmi,” šādu informāciju sniedza Aleksandrs Faminskis raidījumā.

Turklāt četri ūdenslīdēji veica pārbaudes zem ūdens. “Mēs nevaram apgalvot, ka viss bija veltīgi! Negatīvais rezultāts arī ir informācija. Tātad, tur, kur mēs meklējām, nav neviena pazīme. Tas liek uzdot vairākus jautājumus: kur varētu atrasties pazudusī persona?

Es personīgi neuzticu NLO teorijām, tāpēc mums jāturpina meklēt mežā tālāk. Pašlaik mēs gaidām policijas informāciju, lai noteiktu nākamos soļus,” norādīja Faminskis.

Kad tika uzdots jautājums par to, vai ir iespējams atrast cilvēku purvā, ja viņš ir noslīcis, Faminskis detalizēti izskaidroja, ka katrs purvs ir unikāls un atšķiras pēc veida. Viņš minēja Jāņa Tkačenko piemēru, kurš noslīka Krāslavas novadā, norādot uz purva nevienmērīgo virsmu, kas līdzinās kārtainam pīrāgam.

You may also like...