Bricis tikko paziņojis un brīdina par iespējamu lielgraudu krusu šovakar – “Var būt ļoti traki!”

Nav jau nekāds noslēpums par to, ka iepriekš piedzīvotā sāpīga krusa izraisījusi cilvēkos pamatīgas bailes par to, vai tā nevarētu notikt arī drīzākā nākotnē. Šeit gan uzreiz jāpiemin tas, ka jau vairāki sinoptiķi apgalvojuši, ka globālajai sasilšanai pastiprinoties tā tik tiešām arī var notikt. Pie tam, ja tā notiek biežāk, tas tikai paaugstina riskus vairākos faktoros. Šoreiz gan jārunā par gaidāmo šovakar, par ko paziņojis Toms Bricis.

Visvairāk no šī notikuma baidās tie, kuriem nācās pašiem saskarties ar mātes dabas radīto stihiju un milzīgajiem krusas graudiem, kuri čupām bira no debesīm. Pie tam loģiski, ja kas tāds atkārtojas, tad tas nozīmē, ka cilvēki vēl vairāk gatavojas šādiem notikumiem, jo vēlas pasargāt savu īpašumus, lietas, mašīnas utt. Tāpēc šī iemesla dēļ ir laiks ieklausīties, ko steigšus paziņojis Toms Bricis un vai tiešām konkrētajā reģionā ir jābūt gataviem?

Tevi arī varētu interesēt :


Labi zināmais LTV laika ziņu vadītājs un runātājs Toms Bricis ziņojis, ka vietām Ziemeļkurzemē sācies patiešām spēcīgs negaiss, kas attiecīgi nedaudz var pavirzīties uz Rīgas līča pusi, taču konkrētajāpusē nekādām bažām nav jābūt. Tomēr, kā gan ar visu pārējo, vai būtu pamats satraukumam par atkārtoti milzīgiem krusas graudiem?

Ziemeļkurzemē šovakar var sākties pavisam spēcīgs negaiss. Tas var pakāpeniski virzīties uz Rīgas līča pusi. Tāpat arī Talsu novada ziemeļos šovakar iespējamas spēcīgas vēja brāzmas ar lielgrauda krusas graudiem. Taču labā ziņa ir tāda, ka citviet Latvijā stipru negaia draudu nemaz neesot.

Lasi vēl : “Sadales Tīkls” Steidzami izplatījuši informāciju visiem iedzīvotājiem! Lēmums tiks pieņemts šonedēļ

Tomēr jāņem vērā, ka Talsu pusē jābūt uzmanīgiem un jāseko līdzi jaunākajai informācijai par notikuma tālāku gaitu. Līdz ar to jābūt uzmanīgiem un pastiprināti jāskatās, kas notiek tālāk.

Jau iepriekš tika ziņots, ka 7. Augustā Latviju plašā mērogā šķērsoja ļoti spēcīgs pērkona negaiss un ļoti stipra vētra, kas daudzviet atnesa milzīgu krusu un spēcīgus pērkona negaisos, apgāžot pat kokas un bojājot ēkas, transportlīdzekļus un citas lietas. Lielākie postījumi tika izdarīt tieši Dobeles novadā.

You may also like...