Cilvēki šausminās par jaunajiem kadriem, kur Alla Pugačova uz jahtas redzama bez parūkas

Pirmais pavasara svētdienas rīts svinīgajā 74. dzimšanas dienā Alla Pugačova pavadīja laiku, pilnībā iegrimusi izklaidē kopā ar savu draugu pulku. Ar dziesmu un prieku viņa izsludināja, ka šis posms viņas dzīvē ir piepildīts ar gandarījumu un baudījumiem. Vairāki interneta lietotāji bija patīkami pārsteigti, ieraugot šo mūzikas primadonnu tik dzīvespriecīgā noskaņojumā.

Alla Pugačova vienmēr ir izjutusi īpašu mīlestību pret pavasari, tādēļ viņa sen jau bija radījusi savu unikālo veidu, kā svētīt šo sezonas sākumu. Katru gadu marta pirmajā svētdienā viņa svin dzelteno ziedu dienu, piešķirot tai īpašu nozīmi un gleznojot to ar dziesmu un krāsainiem priekšnesumiem. Dziedātāja neaizmirst apsveikt savus uzticīgos fanus, sniedzot tiem sirsnīgus sveicienus. Šogad, uzsākot jaunu sadaļu savā mūzikas karjerā, viņa īpaši iepriecināja savus piekritējus, prezentējot jauno albumu, kas tika publiskots dažādās mūzikas platformās 1. marta sākumā.

Ieraksti, kas atrodami šajā publikācijā, ir dziesmu fragmenti no 2019. gada koncerta, kurus mūzikas primadonna sniedza saviem klausītājiem. Izšķirīgi, ka pati dziedātāja skaidri norādīja, ka šai publikācijai nav nekāda sakara ar viņu personīgi vai viņas māksliniecisko darbību. Viņa pauž savu nosodījumu pret neautorizētu izmantošanu un aicina izprast šo situāciju.

Turklāt māksliniece pievērsa uzmanību saviem nākotnes plāniem, paziņojot par jaunām dziesmām, kuras plāno izdot jubilejas reizē. Viņa uzsvēra, ka šo soli veiks ne vien māksliniecisku apsvērumu dēļ, bet arī savu uzticīgo fanu labā. Šajā kontekstā viņa izteica pateicību par atbalstu un lojalitāti, ko saņēmusi no savas faniem, apliecinot, ka viņu radītā mūzika ir viņu kopīga ceļojuma neatņemama sastāvdaļa.

3. marta sakrālajā pavasara svētdienā Alla Borisovna iezīmēja savu jubileju, pulcējot draugus uz gleznainas jahtas. Dziedātāja, ietērpta balto T-kreklā ar izteiksmīgu kaklarotu un džinsa kreklā, radoši baudīja brīnišķīgo dienu, aizraujot arī klātesošos ar savu dzīvespriecīgo izturēšanos. Šajā svētku mirklī viņas personība spīdēja kameras priekšā kā glezna, stāstot savu unikālo stāstu.

Mākslinieces izteiksmīgais acu grims un izteiksmīgā frizūra ar nostaļģiskām 90. gadu stilizētām cirtām neapšaubāmi piesaistīja uzmanību. Dziedātāja ritmiski kustējās, iemantojot dziesmas ritmu, kas skanēja fonā, un sirsnīgi apskāva savu draudzeni, rādot patiesu saikni un siltumu.

Allas Pugačovas mūzikas ceļojums aizsākās vēl 1960. gadu sākumā un ir izturējis laika pārbaudi, saglabājot savu būtisko nozīmi mūzikas pasaulē līdz pat pašreizējam brīdim, neskatoties uz viņas iepriekšējo paziņojumu par koncertdarbības pabeigšanu.

Ar vairāk nekā 50 studijas albumiem un izteiksmīgo vokālu, skatuves izpausmi un plašo mūzikas stilu klāstu Alla Pugačova ir radījusi iespaidīgu mantojumu savā mūzikas karjerā.

Nākamajā dienā pēc svinīgā notikuma Pugačova dalījās ar saviem piekritējiem, izplatot video no ballītes, kurā viņa radīja dzīvīgu atmosfēru. Dziedātāja smaida nemierīgi, demonstrējot, ka viņas dzīve ir pilna ar jautrību un nemitīgu aktivitāti, atspoguļojot viņas neapturamo dzīvesprieku un enerģiju un tad cilvēki pamanīja, ko neredzētu…

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...