Kliente sāpināta un apraudājusies par Swedbank cūcisko rīcību – Nu brīdina pārējos iedzīvotājus

Nebūs jau pirmā reize, kad cilvēki izsakās par dažādām bankām. Tomēr šajā situācijā ir kāda konkrēta lieta, kura parasti izraisījusi skandālu arī citos gadījumos. Diemžēl, bet sieviete tik ļoti sašutusi un sāpināta, ka vēlas to visu atklāta pārējai Latvijai. Lai citi zinātu ar ko var nākties saskarties, ja nokļūs līdzīgā situācijā. Laiks aplūkot, kas īsti notika un kāpēc sieviete tik ļoti ir neapmierināta par konkrēto gadījumu.

Sieviete, kura dzīvo Ogrē, tika piešķirts Swedbank kodu kalkulators, taču šobrīd ir pilnīgi nederīgs. Labākajā gadījumā der tikai, kā atslēgu piekars, vai varbūt eglīšu rotājums. Tas vienkārši un acīmredzami nedarbojas. It kā jau nekas tāds vai ne? Tomēr problēma sākas tad, kad sieviete šo problēmu cenšas atrisināts, taču pie jaunas ierīces viņa nemaz netiek. Uzreiz iesaistīts arī Bez Tabu.

Sieviete konsultējusies ar bankas informatīvā tālruņa operatoru. Diemžēl neviens otrā klausules pusē nemaz pat nenojauš, ka Daigai ir ļoti pamatīgas veselības problēmas, kuras pamatīgi apgrūtina un pat ierobežo pārvietošanos. Lai vai kā, bet rodas pamatīgas problēmas ar kodu kalkulatoru, tāpēc viņa noformē oficiālu pilnvaru, uzticot to savām paziņām.

Diemžēl, bet atkal sākas pamatīgas problēmas un situācija jārisina atkal no jauna. Pēkšņi šis juridiskais dokuments bankai vienkārši nederot, jo tas esot noformēts neatbilstoši finanšu iestādes konkrētajām prasībām. Tas uzreiz liek uzdot jautājumu, vai tas maz vispār ir normāli?

Kodu kalkulators Daigai ir ļoti vitāli nepieciešams, kaut vai parasto rēķinu apmaksai, taču šobrīd to nemaz nevar izdarīt. Neko vairāk par jaunas pilnvaras izveidi vai arī ID kartes ar elekronisko parakstu funkciju saņemšanu banka ieteikt nemaz nevarot. Arī uz viņas mājām neviens braukt netaisās, jo kāpēc gan tas būtu jādara?

Konkrēto situāciju šeit sāk glābt Pilsonības un migrācijas lietu pārvalde, ar kuru var pieteikt mājas vizīti ID kartes noformēšanai. Vai mājās nāk notārs, kas izmaksās daudz un veiks korektu pilnvaras izveidi. Sieviete par šo situāciju ir noraudājusies un nesaprot, kā vispār šādi var notikt?

You may also like...