Maksims Galkins devis ļoti lielu triecienu smagi slimajai Allai Pugačovai – Kas noticis abu starpā?

Savulaik Alla Pugačova, kļūstot vecāka, sapņoja par mierīgu un laimīgu dzīvi. Viņas piektais vīrs Maksims Galkins, kurš tiek uzskatīts par ārzemju aģentu, solīja viņai omulīgi un mierīgi pavadīt laiku. Bet diemžēl tas viss bija triks un nepiepildījās.

Laikapstākļi, kuros māksliniece dzīvo, padara viņu ļoti nogurdinošu un vāju, tāpēc viņa nevar labi staigāt. Un tagad viņas jaunais vīrs izdarīja kaut ko tādu, kas aizvainoja viņas jūtas. Kas notiek, kad dziedātājs un mākslinieks ir kopā?

Allai Pugačovai un Maksimam Galkinam tagad kopā jāceļo pasaule. Maksims, kurš ir izpildītājs, nesen runāja ar savu sievu. Viņš viņai teica, ka viņiem nav tik daudz naudas kā agrāk. Citā valstī vēl daudz jāstrādā, bet mums vēl nav naudas. Slavenā sieva ir pieradusi dzīvot ērti un ļoti uzticējās Galkinam. Viņa reiz viņam jautāja, vai viņi var mierīgi novecot, un viņš atbildēja, ka jā. Bet viņš savu solījumu neturēja.

Pirms tam, kad zvaigžņu ģimene atradās savā valstī, viņi brauca ar īpašu vilcienu, kuram bija sava privātā telpa. Daži cilvēki saka, ka šis pakalpojums maksātu no 500 000 līdz 1 miljonam rubļu (jeb 5000 līdz 10 000 eiro). Bet tagad mākslinieki to vairs nevar darīt.

Pēdējā pusotra gada laikā Alla Borisovna trīs reizes atgriezās savā dzimtenē. Pēc pēdējās vizītes viņa pirmo reizi sāka runāt par to, ka ir slima.

“Es pabeidzu savu misiju, ilgu laiku neesmu dziedājusi, un Visums kontrolē manu likteni. Un nav vajadzības skaitīt matus uz manas galvas. Pēc visa vecā – paldies, vismaz kaut kas ir pagājis…… Pusgadsimtu, neskatoties uz slimību, skrēju pie viņas mīļajiem skatītājiem un darīju visu, lai viņi būtu laimīgi,” viņa sacīja.

Dažas dienas vēlāk cilvēki redzēja viņu aizejam no īpašās vietas, kur viņa apmetās. Dziedātājai bija grūtības staigāt, jo viņas kājas bija ļoti pietūkušas.

Māksliniecei kāja sāp kopš bērnības. Viņa nevarēja uzlikt nekādu svaru. Kad viņai bija koncerts, viņa novilka kurpes un staigāja uz skatuves bez tām. Es noteikti parūpējos par viņas apaviem. Man kļuva skumji, redzot viņu sāpēs.

Taču cilvēki, kas par šo mākslinieci zina daudz, saka, ka viņa šobrīd šķiet patiešām apmierināta ar savu dzīvi, un tas ir pats galvenais. Arī viņas bērni ir mīlēti un laimīgi, kas arī ir ļoti labi.

Ceram, ka mākslinieks un viņu ģimene kopā ir laimīgi un veseli!

You may also like...