Latvijā izsludināts oranžais brīdinājums par postošu vētru – Gaidāma pat lielgraudu krusa

Nav nekāds noslēpums, ka cilvēki nav atkopušies no iepriekšējās situācija par to, kā Dobeles pusē uznāca spēcīga vētra, kura atnesa līdzi postažu, kura bija saistīta ar lielajiem krusas graudiem. Diemžēl, bet arī šajā ziņā situācija itin nemaz nav labāka. Tas saistīts ar to, ka šovakar lielā Latvija daļā gaidāma postoša vētra, kura līdzi sev var atnest arī iespējamu lielgraudu kuru, kas var atstāt ļoti negatīvu iespaidu konkrētajos reģionos. Šeit uzreiz jāņem vērā tas, kas pašlaik īsti par to ir zināms.

Tieši vakara pusē Latvijas rietumu pusē sāks veidoties ļoti spēcīgi un stipri pērkona negaisi, kurus varēs uzskatīt par vētru, jo tām līdzi nāks vēja brāzmas līdz pat 24 metriem sekundē. Tāpat gaidāmas ļoti spēcīgas lietusgāzes un lielgraudu krusa, kas ir lielākās bailes rietumu pusē. Tas nozīmē, ka cilvēkiem laicīgi jāgatavojas zinot to, kas iepriekš notika Dobelē, tāpēc cilvēkiem jābūt vairāk nekā uzmanīgiem ņemot vērā, ka šāda situācija var rezultēties patiešām slikti. Vai šobrīd ir zināms, kas vairāk?

Tāpat paziņots, ka vētra turpināsies arī naktī, līdz pat rītam. Tas nozīmē, ka daudzviet no rīta sagaidāmi plūdi, kas iespējami arī Rīgas un Pierīgas zonā. Jau trešdienas vakarā, kā arī ceturtdienas naktī un agri no rīta Latvijā, sākot no rietumu puses ir gaidāmas ļoti spēcīgas lietavas, tai skaitā pērkona negaisi un vētra, izteikušies sinoptiķi, kuri noraizējušies par esošo laiku.

Jau steigšus paziņots, ka no pulksten 19:00 trešdien, līdz pat pulksten 5:00 no rīta lielākajā valsts rietumu pusē būs ir izsludināts oranžās pakāpes brīdinājums par spēcīgu pērkona negaisu un pat vētru, kas var atnest vēja brāzmas līdz pat 24 metriem sekundē. Tāpat sagaidāmas ļoti spēcīgas lietusgāzes un pastāv risks pat lielgraudu krusai, kas ir pati nepatīkamā ziņa šajā visā, ja krusa tik tiešām uznāks.

Lasi vēl : Līdz 2000 Eiro: Daudzi autovadītāji drīzumā var saņemt milzīgus naudas sodus…

Tā, kā iespējamība pastāv, tad cilvēkiem šajā pusē ir jābūt gataviem pasargāt savu auto un citas lietas no iespējamās krusas, taču pašlaik varam tikai cerēt par to, ka lielgraudu krusa nebūs, pretējā gadījumā atkal gaidāma milzu postaža.

You may also like...