Paziņots, ka “Merito Partners” ir investējis 1,55 miljonus eiromoduļu māju ražošanā – MyCabin

Investīciju kompānijas “Merito Partners” privātā kapitāla fonds moduļu māju ražotājā “MyCabin” investējis 1,55 miljonus eiro, aģentūru LETA informēja “Merito Partners” pārstāvis.

Darījums starp “Merito Partners” un “MyCabin” tika veikts vairākās kārtās, informēja uzņēmumā.

Kā liecina “Firmas.lv” dati, “Merito Private Equity Fund I” no 2023.gada februāra turēs 30% no uzņēmuma kapitālieguldījuma. Tikmēr lielākais uzņēmuma akcionārs joprojām ir Đirts Draugs (50,93%), savukārt Mārtiņam pieder 19,08% pamatkapitāla. Iepriekš Draugam piederēja 72,75% uzņēmuma kapitāla daļu un Singeram 27,25%.

Piesaistīt investīcijas, lai attīstītu “MyCabin” produktus jaunos eksporta tirgos, paplašinātu ražotnes un palielinātu ražošanas jaudu.

Piesaistot investīcijas, uzņēmums paplašina arī ražotni Mārupes novadā, kas palielinās ražošanas jaudu līdz 10 mājām mēnesī un paātrinās piegādi. Ražotnē ir uzstādīta arī labiekārtota modeļu māja, un paplašinātajā vietā var uzglabāt gatavus māju modeļus.

Pērn “MyCabin” franšīzes veidā piesaistīja partnerus ASV, lai ražotu un pārdotu “MyCabin” moduļu mājas šajā reģionā. MyCabin ir 3000 kvadrātmetru liela iekārta Čikāgā, IL. Šogad pirmie produkti tika piegādāti klientiem Konektikutas un Meinas štatā.

Latvijas uzņēmums “MyCabin” piedāvā rūpnieciski ražotas skandināvu dizaina moduļu mājas. Šobrīd pircējiem tiek piedāvāts izvēlēties no četrām visu sezonu koka karkasa mājām, kuras var salikt un piestiprināt pie terases.

“MyCabin” Latvijā līdz šim uzstādījis vairāk nekā 40 dažāda veida mājas. Kā liecina “Firmas.lv” informācija, pirmajā darbības gadā no 2020.gada 22.septembra līdz 2021.gada 31.decembrim “MyCabin” strādāja ar 227 632 eiro apgrozījumu un 9090 eiro zaudējumiem. Uzņēmums “MyCabin” reģistrēts 2020.gada septembrī ar uzņēmuma pamatkapitālu 2800 eiro. Savukārt “Merito Partners” reģistrēts 2022.gada jūnijā ar 200 000 eiro pamatkapitālu.

You may also like...