Policija paziņojusi milzīgus jaunumus par abiem aizturētajiem mazās Justīnes lietā: Atklātas drausmu lietas

Iepriekšējās ziņas par Justīnes atrašanu ļoti nepatīkamā veidā tika paziņots jau labu brīdi atpakaļ. Protams, ka šis sāpīgais notikums ļoti pamatīgi ietekmē daudzus no mums. Vēl jo vairāk visu apbēdina, ka vecāki, visticamāk, ir melojuši par visu notikuma gaitu. Tas ir vairāk nekā skumji apzināties, ka visas blēdības tika darītas cilvēkiem tieši gar degunu. Tāpēc nav nekāds brīnums, kāpēc cilvēki izjūt tik ļoti lielu neapmierinātību par visu notikuši. Šeit gan arī policija sniegusi savu sakāmo par abiem aizturētajiem.

Skaidri un gaiši runājot par šo situāciju, Valsts policija priekšnieks Ruks nāca klajā ar ļoti acīmredzamu un skaidru paziņojumu. Iesākumā bija skaidras ziņas, ka abiem aizturētajiem ir pamatīgas pretrunas ar viņu sacīto, ziņo TV3. Pie tam Ruks izteicās, ka ne visu ir iespējams atklāt. Tāpat turpinās izmeklēšana un faktu noskaidrošana vai viss notikušais bija mērķtiecīgi izdarīts, vai tomēr uzsvars ir uz nejaušību. Lai vai kā, bet precīzākas detaļas pašlaik nevar sacīt, taču ir vairākas būtiskas nianses, kas ir zināmas.

Tieši policijas galvenais priekšnieks norādīja, ka viņi jau veikuši daudzas rūpīgas izmeklēšanas un jāgaida rezultāti. Taču jau iepriekš tika uzsvērts, ka visa notikuma gaitā varēja būt vainīgs arī alkohols. Ja tas tiešām apstiprināsies, tad tā būs vēl krietni nepatīkamāka situācija abiem aizturētajiem. Šajā situācijā Ruks skaidri izteicās, ka cilvēku nežēlībai vienkārši neesot robežu.

Vēl vairāk un skumjāk ir tas, ka abi vecāki burtiski “spēlējuši teātru” tūkstošu cilvēku priekšā, kas tikai centās palīdzēt. Neoficiālā informācija norāda, ka īstā bērna māte, kura atrodas ārzemēs vēlējusies meitu ņemt pie sevis. Tas esot saistīts, ka ārvalstīs pabalsti ir krietni lielāki, taču tēvs ļoti stingri esot atteicis. Šobrīd gan nav skaidrs, vai tas tā tiešām ir bijis, tomēr medijos šādas ziņas ir parādījušās vairākas reizes.

Lasi vēl : Rogovkas vietējie nākuši klajā ar savu versiju par pazudušo Justīnes nāvi! Atklātas baisas lietas

Šeit pavisam noteikti nav jāslēpj tas, ka pēc visa uzzinātā, cilvēki visā Latvijā bijuši pārskaitušies, uzzinot, ka pie visas vainas tik tiešām varētu būt ģimene. Vai tiešām bija jāspēlē teātris visas Latvijas priekšā un šādi jāizliekas! Tas it īpaši saniknojis vietējos, kas turpat devās palīdzēt meitenītes meklēšanā.

Šobrīd paziņots, ka vēl jāgaida visi rezultāti un ekspertīzes slēdzieni, tomēr jau pavisam drīz noteikti varētu būt skaidra visa notikuma gaita. Atliek vien sagaidīt galveno slēdzien, kas noteikti tiks paziņots plašākajai sabiedrībai.

You may also like...