“SEB” Banka nāk klajā ar nopietnu Brīdinājumu klientiem – Norādīts, ka klienti var saņemt ziņas no VID!

Seb Banka pārstāvis paziņoja, ka daudzi klienti drīz var saņemt nopietnu paziņojumu no VID. Tomēr pirms šo ziņu saprašanas ieteicams izlasīt visu līdz galam, jo ne viss ir tik vienkārši kā varētu domāt. Seb Banka ir viena no Latvijas lielākajām bankām, un banka ir daļa no Zviedrijas SEB grupas. Mūsdienās tās galvenie konkurenti Latvijas banku tirgū ir Zviedrijas banka, Luminor un Citadele Bank.

Banka pirmo reizi tika nodibināta 1993. gada 29. septembrī. Tā ir vispārēja banka (Latvijas Pasaules Banka), apvienojot 21 FAMIOus FAMION LATVIA Bank.Tā 1994. gadā pārcēlās uz Latvijas privatizācijas iestādi, bet 1995. gadā tika reģistrēta kā privāts kopīgs uzņēmums (puse no A akcijām piederēja privātajam kapitālam, puse no Ratvijas) un mainījās 1995. gada 12. decembrī. Tās nosaukums ir Latvia Unibanka.1996. gadā Latvijas unibankas akcijas sāka uzskaitīt biržas oficiālajā sarakstā, un to pārbūvēja un iegādājās Eiropas banka un iegādājās un izstrādāja bankas, kā arī Zviedrijas starptautisko AB. Tomēr laiks ķerties svarīgākajam un kas saistīts ar bankas brīdinājumu klientiem.

Tomēr pirms dažām dienām banku pārstāvji piesaistīja klientu uzmanību, un daudzi cilvēki drīz sāka saņemt VID paziņojuma iespēju. Tāpēc banka sākusi paziņot šo brīdinājumu! Seb Banka tuvākajā laikā brīdināja jaunu krāpšanas vilni. Banka it kā klientiem nosūta paziņojumus Valsts Ieņēmuma Dienesta  vārdā. Seb Banka klienta ziņojumā teikts, ka viņi ir saņēmuši īsziņas, it kā saņemtu no VID, jo portālā saņēma administratīvos naudas sodus. Bankas pārstāvis informēja, ka ir jāievada interneta bankas piekļuves dati par savienojumu.

Seb Banka sacīja, ka katrā ziņā SMS saņemtajai saitei nekad nevajadzētu ievadīt jūsu interneta bankas piekļuves datus. Marcis Pelcis, SEB Bankas atbildīgā persona, uzsvēra, ka bankai kādu laiku ir reģistrēta informācija Lietuvā. Tāpēc mēs ceram, ka šis vilnis atrodas tikai Latvijā. Viņš brīdināja, ka Seb Banka un citiem banku klientiem nevajadzētu ievadīt savus datus īsziņu vai e -pastos.

Tiek aicināts kritiski novērtēt īsziņas, vēstules un zvanus, ja nav draudu un ārkārtas lēmumu. Pelcis atzīst, ka izglītības aktivitāšu dēļ klienti arvien vairāk spēj noteikt krāpšanas dalībnieku zvanus, e -pastus un īsziņas. Lielākā daļa cilvēku zina, ka nav jāatver nezināma saite, kas nosūtīta pa e -pastu vai SMS. Tas apgrūtina krāpšanu.

You may also like...