Sieviete ļoti sašutusi par piedzīvoto situāciju populārā LIDL veikalā – “Nekad tur vairs neiešu!”

Latvijas iedzīvotāja ir ļoti sadusmota par atgadījušos situāciju LIDL veikalā un vienkārši nespēj noticēt savām acīm. Vai tiešām tas vēl mūsdienās tā notiek? Tā kā sieviete bija pirmo reizi devusies uz šo veikalu, lai gan tie sen ir vaļā, viņai tas bija liels pārsteigums un nesagatavots trieciens viņai, ņemot vērā, ka LIDL veikali ir ļoti populāri. Kā gan tas varēja tā notikt? Aplūkosim, kas tieši sievietei gadījās un kāpēc par šo visu izvērties tik pamatīgs skandāls.

Jāpiemin vēlreiz, ka sieviete uz LIDL veikalu vēl nebija gājusi ne reizi, taču šoreiz bija pienācis tas īstais brīdis, tomēr viss izvērtās krietni savādāk, nekā plānots. Pēc piedzīvotā viņa vēlējās vērsties pie sabiedrības un izklāstīt šo jautājumu par to vai tas vispār ir normāli un pieņemami? Laiks aplūkot, kas tieši notika un kāpēc ir izcēlies tik pamatīgs tracis.

“Iegāju veikalā, lai paņemtu tiešām sīkumus, košļājamās gumijas un tādas lietas. Kur tad ir veikala ierastie grozi? Lai nopirktu mazu lietiņu, tagad jāņem lielie rati? Es, protams, visu stiepu rokās, kur izveidojās zināmā kaudzīte.” Sievietes izteikumi momentā nonāca internetā plašākai diskusijai, lai saprastu, ko par šo pašu situāciju domā citi cilvēki.

Pēc sievietes ieraksti vairāki cilvēki komentāros izteikušies, ka viņi uzskata tieši tāpat, tagad, lai ieietu veikalā un paņemtu kādus sīkumus, vienkārši jāņem lielie rati un jāiet cauri veikalam? Šī iemesla dēļ sīkumu dēļ izvēlas ieskriet un vajadzīgo nopirkt kādā citā veikalā.

Lasi vēl : Kaut kas nenormāls! Pie populāra Tirdzniecības centra bērnam virsū uzkritusi metāla barjera

Tomēr citi atzīst, ka bieži vien ieskrien LIDLĀ bez jebkādiem ratiem un beigās to visu staipa sev rokās līdz pat kasei. Šeit uzreiz rodas jautājums, kāpēc šajos veikalos nav pieejami vienkārši groziņi kā citos veikalos?

Konkrētā iemesla dēļ sieviete pateikusi, ka uz šiem veikaliem vairs neies, jo tas neesot normāli. Katru reizi jāņem lielie rati un jāskrien apkārt pa visu veikalu. Kādas ir Jūsu domas par šo situāciju, vai Jums netraucē, ka veikalā nav esošie groziņi?

You may also like...