Kaut kas nenormāls! Pie populāra Tirdzniecības centra bērnam virsū uzkritusi metāla barjera

Protams, ikviena dzīvē ir bijuši gadījumi, kad tirdzniecības centru tuvumā sastopas ar šķēršļiem vai neērtībām. Tomēr šajā konkrētajā scenārijā situācija ir saasinājusies līdz daudz smagākai pakāpei, jo tajā kā upuris ir iesaistīts bērns. Ir svarīgi izpētīt notikumus, kas risinājušies, un noteikt personas, kas ir atbildīgas par šo nelaimīgo incidentu. Iedziļināsimies notikušā specifikā un izpētīsim faktorus, kas veicināja tā rašanos.

Diemžēl apstākļi, kas saistīti ar šo incidentu, ir ļoti satraucoši, īpaši ņemot vērā, ka tajā bija iesaistīts bērns. Ar lielām skumjām ziņojam, ka šopēcpusdien tirdzniecības centra Mols tiešā tuvumā noticis ļoti satraucošs negadījums. Konkrēti, šis incidents noticis Mola autostāvvietas robežās, kur metāla barjera traģiski uzkritusi mazam bērnam, ziņo Twitter lietotājs Dmitrijs. Ir obligāti jāizpēta šī incidenta detaļas un jānovērtē tā emocionālā ietekme kā tas viss tagad iespaidos bērnu, pēc šāda trieciena.

Dmitrijs sniedz detalizētu stāstījumu par neseno notikumu tirdzniecības centrā Mols. Šī incidenta laikā kādai uz bērna uzkrita virsū metāla barjera. Noteikti nevarētu teikt, ka viņas ir vieglas, savs svars jau viņām taču arī ir, kā nekā metāls! Paužot patiesas bažas, Dmitrijs pauž cerību, ka šī incidenta rezultātā nav lauzti kauli. Ar optimismu viņš vēlas, lai viss notikušais tiktu atrisināts tajā labākajā veidā.

Drīz pēc tam viņš iekļauj: “Par laimi viss noslēdzās labvēlīgi, lai gan bija īss bažu brīdis. Es vēlos izteikt savu neapmierinātību ar Mols drošības darbiniekiem, kuri izrādīja vilcināšanos ar notikumu dokumentēšanu un piedāvāja alternatīvu iemeslu, ka barjera taču pati no sevis tā vienkārši neesot nokritusi? Protams, ka ir savi aspekti taču jāsaprot, ka arī bērns nav vainīgs.

Kā ziņo mediji, mediķi veica specializētu ekspertīzi kādai personai, kura incidenta laikā guvusi traumas. Pēc apskates cietušais pēc tam tika pārvests uz veselības aprūpes iestādi, jo viņu ievainojumi tika uzskatīti par nepieciešamu pārbaudīt slimnīcā, taču kopumā atzīti kā viegli.

Lasi vēl : Visu Latviju satricinājusi Traģiska vēsts: Mūžībā devusies ļoti iecienījama Sieviete!

You may also like...