Sinoptiķi steidzami brīdina par gaidāmo laiku tuvākajās dienās: “Laiks mainīsies ļoti strauji”

Ja šajās dienās laiks tik tiešām vēl ir silts un patīkams, tad jau tuvākajās dienās situācija krasi mainīsies, taču ne uz to sliktāko pusi, kas gan ir laba ziņa. Tomēr pēc šīm laikapstākļu pāris dienām, situācija gan strauji mainīsies uz slikto pusi. Šoreiz gan uzreiz jāsaprot par to, kāds gan laiks īsti gaidāms tuvākajās dienās? Kā izrādās prognoze ir pavisam negaidīta un tās būs lielas izmaiņas daudziem. Laiks aplūkot, kas tad tuvākajās dienās ir sagaidāms.

Tieši šodien ticis paziņots, ka jau tuvākajās piecās dienās gaisa temperatūra visā Latvijas teritorijā pacelsies krietni virs normas. Līdz ar to vietām temperatūra sasniegs pat +27 grādus, kas atgādinās karstās vasaras dienas. Tas tik tiešām nav slikti, tomēr šajā gadījumā ir jārēķinās par pāris nepatīkamām lietām, kas sekos pēc šīm karstajām dienām. Līdz ar to tas itin nemaz nebūs tas, ko cilvēki vēlas dzirdēt un piedzīvot.

Kopumā jāņem vērā, ka šajās dienās mākoņu daudzums būs ļoti mainīgs. Spīdēs saule un spēcīgi nokrišņi galvenokārt nav gaidāmi. Savukārt nakts laikā, kā arī agrajos rītos veidosies spēcīga migla. Lielākoties pūtīs lēns un mērens vējš, kas liks justies tā it kā esam vēl vasarā. Naktīs gaisa temperatūra pazemināsies aptuveni līdz +6 līdz +16 grādiem. Savukārt pēcpusdienā temperatūra būs ap +20 līdz pat +25 grādiem.

Labās ziņas ir par to, ka nākamās nedēļas pusē lielākajā daļā valsts temperatūra varēs sasniegt pat +27 grādu atzīmi, kas ir fantastiska ziņa tiem, kuri vēl vēlas izbaudīt pēdējās karstās dienas, jo situācija strauji mainīsies jau pēc šīm siltajām dienām.

Lasi vēl : Jau tuvākajā laikā pamatīgi celsies algas un neapliekamais minimums! LBAS nupat paziņo milzīgus jaunumus

Tomēr jau pēc nākamās nedēļas siltajām pēdējām dienām, laika apstākļi ļoti strauji mainīsies, diemžēl, negatīvā veidā. Pavisam noteikti var uzskatīt, ka šīs būs pēdējās siltākās dienas šajā gadā un noteikti vajadzētu paspēt tās izbaudīt. Tūlīt sapratīsiet kāpēc.

Jaunākās prognozes skaidri parāda, ka jau no ceturtdienas 14. septembra gaisa temperatūra ļoti ievērojami pazemināsies un būs jūtams tik tiešām krass aukstuma vilnis. Tāpat ziņots, ka gaidāmas patstāvīgas lietusgāzes un pērkona negaisi, kas visu padarīt vēl nepatīkamāku.

Līdz ar to, vairs nebūs ilgi jāgaida līdz pirmajiem sniegiem, kuri parasti atnāk cilvēkiem nesagatavoti un pamatīgi pārsteidz!

You may also like...