Uz Nodokļu maksātāju uzturētais AirBaltic līzingā paņem 12 Dārgus “Audi E-Tron”! Kopējā summa ap miljonu

Pēdējo dienu laikā ļoti populārs palicis raksts, kur atklājies, ka AirBaltic ir līzingā paņēmis 12 tik tiešām ļoti dārgas automašīnas. Jāņem vērā, ka Audi e-tron ir vieni no pašiem jaunākajiem elektroauto un viņi ir ļoti dārgi. To sākuma cena ir tikai mazliet zem 100 000 Eiro. Bet šeku reku! AirBaltic tāda nav viena vai divas, bet gan kopumā 12 gabali. Kopējā summa droši var pārsniegt miljonu zinot, ka šādas mašīnas viena cena ir ap 100 000 vai par vairāk Eiro. Pats labākais, tas viss no nodokļu maksātāju naudas!

Tieši uz Latvijas iedzīvotāju nodokļu maksātāju rēķina uzturētā “Nacionālā Aviokompānija” vārdā AirBaltic, kas šosezon Latvijas iedzīvotājus atkal pārvadās vecās nomātās lidmašīnās. Tikmēr jaunie AirBus tiek iznomāti Rietumeiropas pasažieru vajadzībām, bet AirBaltic ir līzingā iegādājusies kopumā 12 gabalus ar 2022. Gada izlaiduma Audi e-tron elektromašīnas, kuru zemākā cena ir sākot tikai no 87 000 Eiro. Vai spējat iedomāties, ka tādas lietas notiek, kad vēl iepriekš šī kompānija tika glābta, taču tagad tas viss ir laikam ir kāds joks?

Bilde ir tieši no AirBaltic stāvvietas. Pie tam jau tikuši nosaukti numuri, ar kādiem pārvietojas šie numuri. Tie ir sākot no EX4853 līdz pat EX4864. Šis liek uzdot ļoti daudz jautājumu vai ne? Jāņem vēra, ka elektromašīnas var nopirkt par krietni lētākām naudām un kādā sakarā tieši 12 mašīnas uz firmas?

Šajā saistībā AirBaltic ir paskaidrojis : “Konkrēti uz elektro autoparku (tajā starpā tehniskajā un uz zemes apkalpes departamentā) ir daļa no lidsabiedrības plāna ceļā uz tiešām ilgtspējīgu mērķu sasniegšanu, tādā veidā panākot nulles CO2 emisiju daudzumu līdz pat 2050. gadam.”

Tiek uzsvērts, ka šie ir ļoti ekskluzīvi auto, pie tam varat iedomāties, ka tie maksā jauni ap 100 000 Eiro un attiecīgi strauji kritīs to vērtība. Neskaitot nodokļu maksātāju naudu, tas ir izmaksājis ap miljons Eiro. Zināms, ka AirBaltic pāreja pagaidām aprobežojusies arī ar piecu Peugeot E-Rifter iegādi. Tomēr kāds ir Jūsu skatījumus uz notikušo? Vai tā nav milzīga iedzīvotāju naudas izšķērdēšana?

Lasi vēl : Autovadītāji – Uzmanieties! Ja ieraugi naudu uz mašīnas stikla, Nekavējoties kāp iekšā un Brauc Prom!

You may also like...