Valdis Melderis nācis klajā ar steidzamu paziņojumu un brīdina visus Latvijas iedzīvotājus

Šeit pavisam noteikti nav jāizsakās par to, kas tad ir Valdis Melderis un ar ko viņš nodarbojas, taču ir vairākas svarīgas lietas, kuras noteikti jāņem vērā šajā situācijā. Tieši šoreiz Valdis Melderis nopietni izteicies par kādu situāciju, kurā iedzīvotājiem jābūt īpaši uzmanīgiem, tomēr kā gan tas viss varēja atgadīties, ka pēkšņi viņam pašam par šo situāciju jāpabrīdina, nu jau citus cilvēkus?

Lai vai kā, bet laiks ķerties pie lietas un saprast, ka konkrētā situācija ir gana nopietna un jau laicīgi jāsaprot tas, ka Valdis Melderis tāpat savu muti nevirina. Līdz ar to, uzreiz var saprast, ka situācija ir gana nopietna un noteikti vajag viņā ieklausīties. Tieši šī iemesla dēļ, laiks aplūkot, kas tieši noticis un kā visa situācija attīstīsies tālāk. Laiks ķerties pie lietas.

Pasākumu vadītājs, kā arī radio balss Valdis Melderis, ļoti labi pazīstams ar saviem tiešajiem izteikumiem. Viņš pazīstams, kā tiešs vīrs un neko nevelk garumā un nestiepj gumiju. Arī sociālajā profilā viņa godīgums nekur nepazūd. Tam visam par pierādījumu parādās kāda interesanta publikācija, kurā brīdina visus savu līdzcilvēkus ļoti uzmanīgiem un brīdina arī pārējos, kas viņa ierakstu redz.

Arī jau iepriekš tika medijos paziņots, ka Facebook sistēmā tiek rādītas dažādas reklāmas, kas manipulācijas spēka veidā izmanto sabiedrībā zināmu cilvēku sejas (ārsti, politiķi, žurnālisti utt.) Lai attiecīgi varētu piesaistīt uzmanību. Tieši līdzīga situācija ir arī šajā konkrētajā gadījumā.

Lasi vēl : VID Steidzami nāk klajā ar paziņojumu Pilnīgi visiem iedzīvotājiem! “Nu tas var skart ikvienu”

Viņš savā Facebook kontā ieraksta un paziņo citiem cilvēkiem uzmanīties : “Ja Tev kāds pazīstamas cilvēks atsūta ziņu, kurā lūdz telefona numuru vai e-pastu, kā arī prasa kodu, ko tūlīt saņemsi kādai balsošanai, vai kādam dalības pieteikumam. Tas uzreiz nozīmē, ka esi ceļā uz savu konta profila labprātīgu atdošanu ļauniem cilvēkiem.”

Vēl pirms neilga laika tika paziņots, ka no visām Latvijas bankām šogad izkrāpti jau vairāki miljoni Eiro, kas ir vienkārši prātam neaptverami, jo šis notiek katru dienu. Pie tam, cilvēki regulāri arī uzķeras.

You may also like...