Vecais miljardieris apprecējās ar krietni jaunāku sievieti! Abiem pieteicās mazulis – Lūk, ko pateica ārsts

Reiz bija kāds miljardieris, kurš apprecējās ar 18 gadus vecu skaistuli: viņai bija garas kājas un 50 000 dolāru vērti auskari kā pašsaprotami. Tāpat kā visas šīs laulības, arī šī bija mīlestības dēļ. Pēc pusgada jaunais pāris devās pie ārsta, un vecais vīrs izskatījās starojošs.

Vecais vīrs pastāstīja ārstam, ka viņa jaunā sieva ir stāvoklī un drīz piedzims viņa mantinieks. Ārsts bija pārsteigts, bet neiebilda. Viņš bija redzējis dažādus gadījumus medicīnā, bet intereses pēc daktere apskatīja pacienta izziņu. Nākamajā vizītē daktere jautā, kā topošā māmiņa jūtas. Viņa apgalvo, ka viss ir kārtībā, viss ir kārtībā un ir sadarbojusies ar saviem juristiem, lai sastādītu jaunu testamentu, kurā arī nosaukts mazuļa vārds.

Ārsti uzdrošinājās jautāt, cik bieži pāris pēc laulībām izbaudījis savas attiecības. Vecais vīrs apgalvo, ka atcerēsies pirmo kāzu nakti, ko viņš nevar, jo ir noguris un nedaudz piedzēries, bet jaunā sieva apgalvo, ka viss ir kārtībā.

Bet tad notika kas negaidīts…

Tad ārsts pēkšņi teica: “Zini, man patīk medības.” Vecais vīrs nesaprata, kāds šim faktam sakars ar sievas grūtniecību.
Ārsts turpināja: “Reiz, kamēr es medīju, notika jocīgs gadījums. Es medīju pīles un biju mazliet noguris, tāpēc nolēmu atpūsties zem koka ezera krastā. Nolēmu aiziet uz ezeru paņemt vannā, noliec ieroci pie koka. Kad noliecos, lai atnestu ūdeni, aiz muguras dzirdēju spēcīgu blīkšķi.

Paskatījos atpakaļ un man pretī gāja lācis. Es biju ļoti bezpalīdzīgs, jo lācis nāca arvien tuvāk, bet ierocis atradās vairākus metrus no koka, un es nezināju, ko darīt. Es paņēmu tuvējo zaru un izlikos, ka mērķēju uz lāci, aizbaidot to. Es turu zaru pie savas sejas un iztēlojos, ka saspiežu dzimumlocekli. Pēkšņi atskanēja šāviens. ”

Vecais vīrs nespēja tam noticēt, bet ārsts turpināja: “Jā, tas šķiet neticami, bet tajā brīdī es ļoti nopietni sliecos tam ticēt.”

Vecais vīrs izteica savas domas: “Kas tad izšāva ieroci?” Esmu pārliecināts, ka kāds cits mednieks tuvumā jūs ieraudzīja un nošāva. ”

Šajā brīdī ārsts kļuva nopietns: “Tagad mēģiniet saprast visu, ko es vēlos jums pateikt…”

You may also like...