Atbrīvojies no Podagras, čūlām un varžacīm ar pavisam vienkāršu mikstūru

Sagatavošanas Process:
Ābolus, spinātus un gurķus sablenderē blenderī līdz viendabīgai masai, tad pievieno ingveru un vēlreiz sablendē. Lej kokteili augstās glāzēs un dekorē ar sasmalcinātām mandelēm un valriekstiem. Dzeriet svaigu kokteili – tas satur vitāli svarīgus vitamīnus un minerālvielas, kas saglabās sāta sajūtu un uzlabos vispārējo veselību.

Piezīme: regulāri vingrojiet gurķu diētas laikā, lai paātrinātu tauku dedzināšanas procesu.

Šī slimība parasti rodas cilvēkiem ar aptaukošanos, pārmērīgu alkohola lietošanu vai gaļas produktiem, kas satur purīnus.

Ja ārsts konstatē un apstiprinās, ka Jums ir podagra, tiks nozīmēti nesteroīdie pretiekaisuma līdzekļi (NPL). Neskatoties uz šo labvēlīgo ietekmi, šīs tabletes ir atkarīgas arī no tā, ka tās arī izraisa mērķtiecīgas sāpes vēderā, asiņošanu, čūlas un kuņģa-zarnu trakta problēmas.

Ja tas tā ir jūsu gadījumā, jums nav no kā baidīties, jo ir augi, kas var jums daudz palīdzēt un atsvaidzināt. Labākā daļa ir tāda, ka šī funkcija jums, iespējams, patiks.

Ķiršu sula ir vispiemērotākā podagras ārstēšana, ko iesaka naturopāti un mājas aizsardzības līdzekļi. Pateicoties to saturam, ķirši var mainīt urīnskābes fāzi asinīs un galu galā izārstēt podagru.

Lietojot šo sulu, jāpatur prātā, ka ķirši ir vēlams bioloģiski ražoti, tāpēc tos nedrīkst iekļaut nevienā sastāvdaļās vai gatavās vielās.

Būtu lieliski, ja jūs sāktu domāt par ķiršu koka stādīšanu savā privātajā pagalmā.

You may also like...