Ja nepārstāsi darīt šīs 10 nabadzības piesaistošās lietas, tad uz visiem laikiem dzīvosi kā nabags

Ikviens vēlas būt bagāts un veiksmīgs. Tas ir kā nesasniedzams cilvēka ideāls. Taču pastāv mīts, ka, lai kļūtu bagāts, ir jātērē daudz laika un enerģijas, kā arī jāatsakās no visām ērtībām. Vai tiešām vēlaties būt tikai no turīgas ģimenes?

Šeit ir svarīgi atzīmēt, ka nabadzība nav ekonomisks stāvoklis, bet gan domāšanas veids. Šis fakts radīja daudz šaubu un aizdomu. Neskatoties uz bagātāko nevēlēšanos izpaust savu panākumu noslēpumu, zinātkārie to atradīs.

Šeit ir 10 ieradumi, no kuriem vajadzētu atbrīvoties, ja vēlaties domāt kā bagāts. No tiem ir jāatbrīvojas, un rezultāti būs ātri.

1. Nabagi vienmēr meklē vainīgos.
Nabags pie sava finansiālā stāvokļa vainos savus vecākus, vīru vai sievu, pat valsti un apkārtējos, galvenokārt viņš pats nav vainojams. Viņš neapzinās, ka viņa finansiālā atbildība pilnībā gulstas uz viņa pleciem.

2. Sevis žēlošana.
Nabagie vienmēr var atrast kaut ko, kam just līdzi. Viņš nebūtu dzimis tajā valstī vai tajā laikā bez pietiekamas izglītības, ideāla ķermeņa. Pat magnētiskā vētra varētu būt iemesls! Viņš atradīs desmitiem argumentu, bet diemžēl neviens vēl nav nopelnījis.

3. Sūdzēties par dzīvi.
Dažreiz jūs vēlaties kādam pateikt, cik nelaimīgs un nabadzīgs jūs esat, un saņemt kaut kādu mierinājumu. Taču bagāti cilvēki neveiksmi uztver kā pārejošu sāpi un par to nesūdzas. Sūdzēšanās nenobaros tavu maku.

4. Veikt nemīlētu darbu.
Darbs, kas jums patīk, nesīs vislielākos augļus. Cilvēks katru vakaru var lamāties uz saviem kolēģiem, priekšnieku vai darba vietu un arī nākamajā rītā būt darbā, kas viņam nepatīk.

5. Prokrastinācija.
Pagaidiet līdz pēdējam brīdim. Šo cilvēku dzīves moto ir “pirms griešanas septiņas reizes nomēriet”, bet problēma ir tā, ka viņi nekad netiek līdz griešanai.

6. Bezmaksas apmācības.
Katrs veiksmīgs cilvēks tev pateiks, ka labākais ieguldījums ir ieguldījums sevī. Nabags ir pieradis visu dabūt par velti, pat apmācību, bet tagad, lai iemācītos ko tiešām vērtīgu un noderīgu, labāk maksāt.

7. Pārāk daudz tērēt.
Ja cilvēkam nav stratēģijas, kā plānot savas finanses, viņš uzreiz iztērēs nopelnīto naudu. Nav nozīmes, cik pelni – ja cilvēks neprot ar prātu apieties ar naudu, tad viņš tomēr ir nabags.

8. Brīvais laiks.
Tāpat kā iepriekšējā punktā un arī šoreiz, nabags bieži sev uzdod jautājumu, kā pavadīt laiku? Kā to iztērēt? Šī ir visizplatītākā kļūda. Nav nekā dārgāka un dārgāka par laiku, un bagāti cilvēki to zina!

9. Padomājiet par to, ko citi cilvēki teiks.
Katram veiksmīgam cilvēkam ir kaut kas unikāls. Viņi izstrādāja savas veiksmes stratēģijas, un citi viņus komentēja un apbrīnoja. Jūtieties brīvi nospļauties uz visiem mūsu padomiem un ejiet savu ceļu. Bet nabags atdarina citus, viņš tērē savu laiku un naudu, pieņemot padomus no citiem un atdarinot citus, cik vien labi spēj. Bagātajiem ir vienalga, ko par viņiem domā citi.

10. Dzīvo dīvainu dzīvi.
Viena no visbiežāk pieļautajām kļūdām, ko pieļauj nabadzīgie cilvēki, ir citu cilvēku dzīves gleznošana. Ja tu izlasīsi kāda spēcīga vīrieša biogrāfiju un mēģināsi to atkārtot, tu tikai radīsi neērtības visu atlikušo mūžu. Jūsu pašu veiksmes stratēģija ir lielisks plāns, taču jums tas jādara tā, kā jūs domājat, ka tas jums ir vislabākais.

Vai atpazini sevi pēc šī raksta izlasīšanas? Protams, nav tik viegli mainīt domāšanas veidu, taču ir smagi jāstrādā, lai sevi realizētu katru dienu, soli pa solim, un tad viss, ko ieplānoji, ar laiku piepildīsies!

You may also like...