Krišjānis Kariņš nācis klajā ar neiedomājamu paziņojumu – Visa Latvija ir izbrīnā pēc viņa teiktā

Ministru prezidents Krišjānis Kariņš šodien nāca klajā ar būtisku paziņojumu, kas pārsteidzis daudzus Latvijas pilsoņus. Viņa veiktās darbības izraisījušas pārsteigumu simtiem Latvijas iedzīvotāju. Arturs Krišjānis Kariņš dzimis 1964. gada 13. decembrī Delavērā, ASV, ir latviešu politiķis un uzņēmējs. Viņam ir valodnieka grāds un šobrīd ieņem prestižo Latvijas Republikas Ministru prezidenta amatu.

Arturs, kurš nāk no ASV trimdas latviešu ģimenes, dzimis 1964. gadā. Viņa tēvs Uldis Kariņš Otrā pasaules kara laikā 1944. gadā kopā ar vecākiem aizbēga uz Zviedriju un galu galā apmetās uz dzīvi ASV.

Pēc absolvēšanas 1983. gadā viņš pavadīja gadu, mācoties Minsteres Latviešu ģimnāzijā. Šajā laikā viņam bija tas gods būt par Egila Levita audzēkni, kurš vēlāk kļūs par Latvijas prezidentu. Tikai pirms dažām stundām viņš izskanēja ļoti nozīmīgs paziņojums. Viņa paziņojuma būtība ir tāda, ka viņš uzskata, ka pārmaiņas ir obligāta nepieciešamība.

Ministru prezidents Kariņa kungs nesen paziņoja par nodomu atkāpties no ieņemamā amata. Viņš stingri iesaka politiskajai partijai “Jauno Vienotība” aktīvi meklēt un atbalstīt premjera amata kandidātu.

Lasi vēl : “Sadales Tīkls” Steidzami izplatījuši informāciju visiem iedzīvotājiem! Lēmums tiks pieņemts šonedēļ

Pirmdien, 14.augustā, tieši pirms koalīcijas sadarbības padomes sēdes notikušajā preses konferencē Kariņš paziņoja par nozīmīgu lēmumu. Viņš bija nonācis pie lēmuma iesniegt atkāpšanos no valdības vadītāja amata un oficiāli to paziņos prezidentam ceturtdien, 17.augustā.

Izskanēja apliecinājums, ka “Jaunajai Vienotībai” izteikts uzaicinājums prezentēt jaunu premjera amata kandidātu. Tika uzsvērts, ka līdera amats topošajā pārvaldē netiks ieņemts. Pēc Kariņa domām, nācijas progresam ir nepieciešama spēcīga un dinamiska vadība, kas spēj pieņemt smagus lēmumus.

Kā liecina Valsts prezidenta Edgara Rinkēviča paziņojums medijiem, viņš pēc ceturtdien paredzētās tikšanās ar Kariņu plāno veikt politiskās konsultācijas ar visām Saeimas frakcijām.

Turklāt ir paredzēts, ka valsts vadītājs, risinot sarunas par jaunās administrācijas izveidi, pieprasīs visaptverošu programmatiskās dienaskārtības demonstrēšanu turpmākajiem darbiem tautā.

You may also like...