Pasaules medijus satriec, kas pavisam neiedomājams! Pavisam pēkšņi mirusi Allas Pugačovas Tuviniece

Šodien kļuva zināms, ka nomira Allas Pugačovas brāļadēla Vlada bijusī sieva. Viktorija Fadejeva negaidīti aizgājusi mūžībā – vien 48 gadu vecumā.

Viktorija pameta Maskavu pēc šķiršanās no galvenās aktrises Vlada Pugačova radiniekiem. Viņa sāka lietot nelegālās narkotikas un mierīgi dzīvoja kopā ar savu vīru, izvairoties no jebkādas publicitātes.

Kā uzzinājis “Starhit”, sieviete mirusi pagājušā gada rudenī. “Vika nomira miegā. Viņas sirds apstājās,” sacīja avots.

Viktoriju izdzīvoja vecākais dēls, bet jaunāko mantinieku – Pugačovas brāļadēls. Pēdējo kopš bērnības adoptēja vectēvs Xing. Alla Borisovna baidījās par bērna likteni, jo vecāki cieta no narkotiku atkarības.

Narkotikas noveda Viktoriju un Vladu Pugačovus kritiskā stāvoklī. Pirms dažiem gadiem Fatjeva pat iekrita komā, kamēr vīrietim tika amputētas kājas. Šis pāris spēja atrast spēku, lai izbeigtu savu kaitīgo atkarību. Abi sāka ievērot veselīgu dzīvesveidu.

Šobrīd Viktorijas jaunākais dēls atrodas Allas Pugačovas šoferes mājās. Igors Poļšikovs oficiāli adoptēja bērnu un aizsargāja viņu ar vecāku mīlestību. Pazīstami radinieki puisim uzdāvināja arī nekustamo īpašumu Maskavā.

Bērna tēvs Vlads Pugačovs trīs gadus bija precējies ar citu sievieti. 2020. gadā viņam piedzima meita, kuru nosauca par Ala pēc zvaigznes vecmāmiņas.

You may also like...