“LIDL” Šodien nācis klajā ar iespaidīgām ziņām pilnīgi visiem iedzīvotājiem!

Ļoti labi zinām, ka LIDL mazumtirdzniecības tīkls nestāv uz vietas, bet gan straujiem tempiem virzās uz priekšu. Arī šajā situācijā viss ir pavisam līdzīgi un ņemot vērā lielos jaunumus, daudzi cilvēki noteikti būs priecīgi. Jāņem vērā, ka esošā situācija ir svarīga ļoti daudziem. Līdz ar to jāsaprot, ka katrs LIDL pieņemtais lēmums ir balstīts uz vairākiem svarīgiem pieņēmumiem un šajā saistībā būs tik tiešām lielas izmaiņas. Tomēr, kas tad tieši šie ir par jaunumiem un kāpēc tas viss noticis tik pēkšņi?

Rūpīgi analizējot vietējo situāciju, mazumtirdzniecības uzņēmums “Lidl Latvija” nolēma atvērt veikalu Siguldā, lai būtu tuvāk pircējiem. Jo kurš gan nevēlas sev blakus lielu LIDL veikalu? Protams, ka tas ir liels pluss visiem, kas dzīvo Siguldā. Tieši tagad būs iespēja doties uz savu iemīļoto veikalu un nopirkt preces par krietni lētākām naudas vienībām, nekā citās vietās. Veikala projektēšanu veiks SIA “DUAL Arhitekti”, savukārt jaunā veikala ēkas būvniecību – SIA “Mitnija LV”. Tomēr ar viss stāsts nemaz nebeidzas!

Ņemot vērā Siguldas pilsētas un novada pozitīvo izaugsmi, “Lidl” iekļūšana Latvijas ziemas sporta veidu galvaspilsētā ir pašsaprotama lieta. Jaunais veikals atradīsies uz Vidzemes šosejas 4A un organiski iekļausies dzīvīgajā apkaimē Pulkveža Brieža un Vidzemes šosejas krustojumā, kas kļuvusi par vienu no iecienītākajām pilsētnieku un tranzīta ceļotāju iepirkšanās, atpūtas un ēdināšanas vietām. .

Paredzams, ka jaunā veikala būvniecības platība pārsniegs 2200 kvadrātmetrus, bet tirdzniecības zāles platība ir gandrīz 1420 kvadrātmetri. Lai labiekārtotu un apzaļumotu apkārtni, šeit tiks iestādīti vairāk nekā 100 dažādi krūmi un dižkoku sugas, kas ir ļoti labs veids kā attīstīt apkārtējo vidi un rūpēties par dabu. Vai tiešām nav patīkamas ziņas Siguldiešiem un pārējiem, kas dzīvo apkārtnē?

“Lidl” klientu, kā arī tuvējo ātrās ēdināšanas restorānu un degvielas uzpildes staciju tūristu ērtībām tiks izbūvēts plašs stāvlaukums, kas savienos Vidzemes šoseju un Pulkveža Brieža ielu.

Jaunajā veikalā ieguldīto līdzekļu kopējais apjoms un jaunā veikala atvēršanas laiks tiks paziņots pēc būvprojekta pabeigšanas.

You may also like...