Linda Mūrniece pavisam negaidīti visai Latvijai paziņojusi, ko Ļoti nepatīkamu par Olgu Kambalu

Lielākā daļa ļoti labi un skaidri zina par visu iepriekšējo skandālu, kas bija saistīts ar Olgu Kambalu un Dobeles Dzirnavnieku. Jāņem vēra, ka tieši pēc šī skandāla sāka uzvirmot vairākas interesantas lietas par Olgu, jo kuram gan negadās vai ne? Lai vai kā, bet visa situācija bija aizgājusi pārāk tālu un arī citi uzņēmumi sāka pat veidot dažāda tipa akcijas uz Kambalas pateiktajiem vārdiem. Taču, vai tas bija ētiski? To jāprasa katram individuāli, tomēr šoreiz izteikties gribēja arī Linda Mūrniece. Tūliņ sapratīsiet kāpēc!

Šeit gan jāmin, ka arī pati Olga nemaz nav bez nekādas vainas, jo viss aizsākās ar to “Čuhņas” pieminēšanu. Tālāk tas gāja tik ātri, ka apturēt vairs nebija iespējams. Jūs to visi, noteikti atceraties pavisam skaidri un labi, bet vai viss beidzās tik vienkārši? Nebūt nē! Tieši Mūrnieces sociālajā tīklā “Facebook” skaidri pauda savu pieredzi, saistībā ar Olgu, jo bija paspējusi saņemt sveiciens no paša Dobeles Dzirnavnieka. Interesanti gan pieminēt, ka Mūrniece diez vai to būtu vispār stāstījusi, ja nebūtu noticis viss “Čuhņas” skandāliņš.

Visa lieta ir ļoti vienkārša. Viss sākās ar to, ka daudzi cilvēki zem Facebook posta sāka rakstīt konkrētus komentārus par Olgu un kāda viņiem bijusi pieredze saistībā ar viņu. Tālāk šo ierakstu redzēja arī Mūrniece. Viņa iesākumā saka lasīt un drīz vien saprata, ka arī viņai vajadzētu pastāstīt savu pieredzi. Tāpēc ilgi nedomāja un sāka klāstīt savu lielo sāpi par Olgu, kas tik tiešām nav bijusi nekāda patīkamā pieredze. Kā izrādījies, tad Olga ir Mūrniecei sabojājusi pavisam dārgu un nozīmīgu pasākumu, kas bijis ilgi plānots. Kā gan tas varēja notikt?

“Olga man pilnībā izbojāja viesnīcas karoga noņemšanu. Tas sabojāja arī visu tuvinieku un draugu garastāvokli, jo visi bija noraizējušies par notikumu.” Mūrniece piebilst : “Konkrētais pasākums bija ļoti plānots, pie tam arī ļoti dārgs, taču neskatoties uz to visu, vienalga sanāca visu sabojāt. Draugi pēc tam pat nenāca atpakaļ lielajā zālē, jo negribēja būt kameru priekšā. Jo viņai taču neko citu, kā vien tās kameras nevajag. Tas viss dēļ viņu raidījuma.”

Pēc maza brītiņa viņa paspēja atbildēt vēl uz citu komentāru : “Es jau iepriekš ļoti ilgi maksāju par šo esošo silikona seju. Sēžot viesnīcā pandēmijas laikā, bet man uzdāvināja n tos gadus smirdīgas smaržas. Tas viss dēļ pandēmijas un tur vienkārši paņēma un nogulēja. Tā kļuva par kaut kādu filmēšanos vietu. Visapkārt kameras un tik nēerti, beigās arī viesnīcas numuriņš bija piemēslots. Pašai nācās to visu vākt. Kaspars to nedarīja, viņš gan kārtīgs un patiešām jauks cilvēks.”

You may also like...