Milzu izmaiņas! Daudziem iedzīvotājiem par 50% var tikt samazināts elektroenerģijas pakalpojumu tarifs

Ikviens sūdzas par augstajiem tarifiem, kas saistīti ar elektrību un visiem tā saistošajiem maksājumiem. Pacēlums ir bijis tik nepamatots, ka cilvēki turpina maksāt pilnīgā bezjēgā par būtībā neko. Kur gan šeit taisnība, ja cilvēkiem tiek izspiesta pēdējā sula? Tieši šajā situācijā, lai varētu sniegt mājsaimniecībām jaunās sistēmas operatora tarifu un izvēlas izvērtēt nepieciešamo pieslēgumu. Paziņots, ka daudzi par 50% var samazināt sistēmas pakalpojuma maksu un tas izdarāms vienkāršā veidā.

To var izdarīt tām mājsaimniecībām, kuras izmanto vienas fāzes pieslēgumu ar slodzi, kas ir virs 16 apmēriem, kā arī 3F pieslēgumus. Konkrēti šīm izmaiņām sagatavotas speciālas struktūrvienības, lai cilvēki varētu maksāt krietni mazāk. Maksas samazinājums tiks piemērots jau no 2023. gada 1. septembra līdz 31. decembrim. Tas attiecīgi nozīmē, ka maksas samazinājums parādītos elektronerģijas kopējā rēķinā no oktobra līdz pat janvārim. Tomēr tās nav vienīgās izmaiņas šajā ziņā.

Pēc KEM skaidrotās situācijas, šāda tipa konkrētais risinājums pavisam noteikti ļautu nodrošināt četru mēnešu pārejas periodu mājsaimniecībām ar neoptimāliem pieslēgumiem, lai konkrēti šie lietotaji varētu efektīvi samazināt jaunu viņu patēriņam un pamatīgi ietaupīt naudu. Tieši tik vienkārši. Tās ir labas ziņas ļoti daudziem cilvēkiem, kuri saskaras ar grūtībām šajos, jau tā grūtajos laikos.

Tāpat paziņots, ka samazinājumu ir iecerēts nepiemērot pārrēķiniem, kuri tiek veikti sistēmas lietotāju pārkāpuma tipa gadījumos. Un tas šajā ziņā ir ļoti svarīgi, lai visiem tiktu sava daļa no atlaides. Pašlaik paziņots, ka visa kopējā situācija, lai palīdzētu iedzīvotājiem tiek piešķirta ar teju 20 miljoniem eiro, kas ir pamatīga summa. Tas viss tikai dēļ ļoti augsti paceltajiem tarifiem.

Lasi vēl : Bija vien 37 gadi, tagad jau 64: Kā tagad izskatās aktieris kurš 90. gados atveidoja komisāra Rekša saimnieku

Pašlaik nav zināms vai arī nākotnē kādā veidā tiks atbalstīti cilvēki, kuri ļoti pārmaksā par elektrību, tomēr patreizējā situācija rāda, ka tiek mēģinātas dažādas darbības, lai cilvēkiem palīdzētu, tomēr vai tas būs uz paliekošu laiku, mēs redzēsim tikai nākotnē.

Tāpat drīzumā tiks pārskatīti dati, vai tiešām jaunie elektroenerģijas tarifi atbilst un iespējams nākamā izskatīšanas reize varētu notikt tuvu gada beigām, ar cerību, ka tarifi tiks krietni samazināti.

You may also like...