Kā pavisam vienkāršs diegs, kurš apsiets ap plaukstas locītavu var mainīt Jūsu likteni

Daudzi no mums ir dzirdējuši, ka vītne ap plaukstas locītavu var palīdzēt atrisināt dažādas dzīves problēmas, bet kā tieši tas darbojas un kāds pavediens ir nepieciešams, daudzi pat nezina. Apskatīsim pavedienu krāsas nozīmi un funkciju no senā tantriskā budisma viedokļa.

Sarkanas līnijas ap plaukstu locītavām
Tas ir vairāk zināms un iecienīts to cilvēku vidū, kuri seko savu senču padomiem un tic kabalas mācībām. Pēc kabalas ticīgo uzskatiem līnijas siena atrodas uz kreisās plaukstas locītavas, jo visu negatīvo enerģiju pirmā saņem ķermeņa kreisā puse. Pareizs sarkans pavediens, domāja, būtu no vilnas, bez stiprinājumiem, tas bija jāiegādājas un jāpiesien kādam no ģimenes tuviniekiem, kas jums patiešām ir labi.

 

Zaļas līnijas ap plaukstu locītavām
Šī krāsa simbolizē dzīvi, kustību un jaunus sākumus. Zaļo pavedienu iesaka piesiet tiem, kam priekšā svarīgas lietas un viņi nevar iesākt. Šis pavediens palīdzēs spert pirmos soļus un sākt rīkoties, sniedzot pārliecību par savām spējām. Var izmantot, kad tuvojas svarīga saruna, kas var mainīt jūsu likteni.

Oranžas līnijas ap plaukstu locītavām
Šī krāsa ir pazīstama ar savu universālumu. Tas ne tikai pasargā savu īpašnieku no dažādām slimībām, īpaši no psihosomatiskām. Tas arī nes veiksmi un palīdz saskatīt iespējas vissarežģītākajās situācijās un rast risinājumus, kurus no pirmā acu uzmetiena nav iespējams mainīt.

Dzeltenas līnijas ap plaukstu locītavām
Tiek uzskatīts, ka dzeltenais pavediens spēj atraisīt cilvēka ekstrasensorās spējas un izkopt tā īpašnieka intuīciju. Turklāt tas palīdz uzminēt citu cilvēku patiesos nodomus, pat ja viņi cenšas tos slēpt.

Gaiši zili pavedieni ap savienotājelementu
Šī tēma aktīvi palīdzēs tās īpašniekam ar finansiālām problēmām, īpaši tādām, kas saistītas ar biznesa vai pārdošanas ieņēmumu organizēšanu. Gaiši zilā līnija palīdzēs jums palikt priekšā konkurentiem, kas jums ir iespējams, jo redzat iespējas, ko citi neredz.

Protams, diega krāsai ir liela nozīme, taču, ja pats neko nedara, bet gaidi, kad kāds kaut ko ieliks tev klēpī, nekas pasaulē nevar palīdzēt atrast laimi un veiksmi.

Miers un sirsnība jums un jūsu mīļajiem!

You may also like...