Notikuši Pavisam negaidīti Jaunumi latviešu leģendārās dziedātājas Olgas Rajeckas dzīvē

Foto – Ekrānuzņēmums

Olga Rajecka izceļas kā viena no Latvijas muzikālajiem fenomeniem, kurai ir ieņēmusi izcilu vietu ne tikai Latvijas, bet arī starptautiskajā mūzikas ainavā. Viņas balsi un talantu ir novērtējuši gan jaunieši, gan vecāka gadagājuma klausītāji, liecinot par viņas universālo pievilcību un māksliniecisko sniegumu.

Viens no Olgas Rajeckas neapšaubāmiem hitiem ir dziesma “Kad man vairs nebūs sešpadsmit”, kas ieguvusi leģendāru statusu un ir iekļuvusi daudzu dziesmu mīļotāju sirdīs.  Taču tagad šī dziedātāja klātbūtne mūzikas ainavā ir ieguvusi jaunu dimensiju, jo viņa ir nākusi klajā ar pavisam jaunām, apbrīnojami svaigām dziesmām, kurās atspoguļojas viņas nepārtrauktā mākslinieciskā izaugsme un radikālās idejas.

Foto – Ekrānuzņēmums

Pirms dažiem mēnešiem populārā latviešu dziedātāja, vadot televīzijas mūzikas šovu “Paaudžu duelis”, dalījās ar savu personīgo pieredzi, kura sasmīdināja ne tikai skatītājus, bet arī pārējos šovā klātesošos. Viņa stāstīja par vienu interesantu gadījumu, kas viņai bija gadījies – par to, kā regulāri, nakts vidū, viņu uzmācās zvans no kāda vīrieša, kurš prasīja izdarīt kaut ko ļoti neierastu. Šis stāsts raisīja daudz jautrības un diskusiju, atklājot dziedātājas dzīves dažādos aspektus un piedzīvojumus ārpus skatuves gaismas.

Smejoties, Olga stāstīja par vienu no savām interesantajām pieredzēm, kas saistīta ar neierastu telefona zvanu aktivitāti.  Tiešām, viņš vienmēr zvana pa naktīm… Pat aizvakar, divos naktīs, bija viņš tas, kurš mani zvanīja. Un viņš teica: ‘Olga, lūdzu, nodziedi man “Lielo zivi”’. Tas tik ļoti izkustināja mani!” Šādas nelielas anekdotes ne tikai iepriecina faniem, bet arī ievieš personīgo piesitienu Olgas saziņā ar savu auditoriju, sniedzot ieskatu viņas dzīves aizkulisēs un ikdienu ārpus skatuves.

Turpinot savu stāstu, Olga piebilda, ka patiesībā viņa šo vīrieti pazīstot un ārpus šīs situācijas viņš esot ļoti laipns un jauks cilvēks. Šāda piebilde atklāj vairāk par attiecībām starp Olgu un šo vīrieti, sniedzot kontekstu un norādot uz iespējamajiem iemesliem, kādēļ tiek veiktas šādas neierastas darbības. Tas arī atklāj, ka dziedātāja ir izvēlējusies piedalīties šādos neierastās situācijās ar humora devu un bez liekas nopietnības.

Foto – Ekrānuzņēmums

Ar smaidu sejā, Olga dalījās ar vēl vienu anekdoti no savas dzīves, kurā viņa aprakstīja situāciju ar vīrieti, kas prasa viņai nodziedāt dziesmu par “Lielo zivi”.Es negribu viņu modināt, tāpēc es apsedzu sevi ar segu un sāku dziedāt: ‘Lielā zive, mazā zive…'”. Šāda stāsta detalizētāks apraksts un komiskais elements padara to par vēl vienu aizraujošu un smieklu pilnu brīžu Olgas dzīvē, par ko viņa dalās ar savu auditoriju, sniedzot ieskatu viņas ikdienu un humora izjūtu.

Nesen Olga Rajecka bija viesnīca populārajā raidījumā “Rīta Panorāma”, kur viņa kopā ar saimniekiem atklāja jaunāko sava projekta izpausmi. Tas bija nekas mazāk kā muzikāla izrāde, kas saucas “Olga un lāči”. Šī raidījuma piedzīvojumu un jaunievedumu apspriešana raisīja smieklu un satraukumu, ne tikai starp bērniem, bet arī pieaugušajiem, un radīja lielu interesi par to, kas gaidāms no šī jaunā projekta. Šī nelielā detaļu papildināšana sniedz plašāku ainu par notikumu un ievieš lasītāju dzīves aizkulisēs šajā televīzijas raidījumā.

Foto – Ekrānuzņēmums

Dalībnieki, prezentējot savu jauno muzikālo uzvedumu “Olga un lāči”, stāstīja par aizkustinošajām aizkulisēm un gatavošanās procesu. Viņi dalījās ar smiekliem, atzīstot, ka šī izrāde ir radusies no neticami izklaidīgām situācijām, kad “muzikālā zoodārza iemītniekiem esot klājies “izklaidīgi””. Kā savādāk varētu sagaidīt no dziedātājas un lāčiem, kas ir daļa no šī uzveduma? Šajā projektā viņiem palīdzējusi talantīga dresētāja, kura, kā teica dalībnieki, ir pierādījusi savu meistarību darbā gan ar dzīvniekiem, gan ar nezvēriem, piešķirot šai izrādei īpašu un aizraujošu piesitienu. Šāda paplašināta stāsta ieviešana sniedz plašāku ieskatu par notikumu aizkulisēm un projektā iesaistīto cilvēku darba procesu.

Kopā ar grupu “Baltie lāči”, Olga Rajecka izpildīja savu jauno muzikālo darbu “Olga un lāči”, kurš ir ne tikai pasaka, bet arī piedzīvojums pieaugušajiem. Es aicinu jūs izbaudīt šo jauno un aizraujošo izrādi un novērtēt tās māksliniecisko vērtību un izteiksmi.

You may also like...