Pavisam nepatīkamas ziņas Žurnālistes Ineses Supes dzīvē – Atklājies, kas drausmīgs

Tiek ziņots, ka Latvijas žurnālistes Ineses Supes veselības stāvoklis ir kritisks. Inese Supe sociālajā tīklā Facebook dalījās ar fotogrāfiju, kurā redzama slimnīcā, norādot, ka viņas dzīvē ir sākusies jauna nodaļa.

Svarīgi atzīmēt, ka Ineses pieredze mediju nozarē ir vairāk nekā divas desmitgades, galvenokārt žurnālistei, kas atspoguļo noziedzības un sociālās problēmas. Savas darbības laikā viņa tika plaši slavēta un skatītāju iemīļota par raidījuma Degpunktos vadītājas darbu. Inese nesen nākusi klajā ar paziņojumu no savas slimnīcas istabas:

Šis vēstījums man ir ārkārtīgi svarīgs, jo uzskatu, ka šai dienai manā nākotnē būs liela nozīme. Nesen esmu iegājis jaunā savas dzīves nodaļu, un viss ir mainījies uz labo pusi. Mans prāts ir mierīgs, bez ilgstošas ​​satraukuma par to, kas būs nākotnē. Esmu piepildīts ar sajūsmu un optimismu, un esmu gatavs uzņemties visu, kas man gadīsies. Lūk, izdzīvošana un gaiša nākotne, čau! Inese ir pozitīvisma pārpildīta.

Konkrētos veselības jautājumus viņa pašlaik nav atklājusi. Publicējot ierakstu, Inese sagaidīja pozitīvu atsauksmju plūdus un neskaitāmas labas gribas izpausmes komentāru sadaļā. Domās es stāvu tieši tev blakus, turu tavu roku un novēlu veiksmi. Varat būt pārliecināti, ka uzvara ir jūsu rokās!

Patlaban viņa nav atklājusi konkrētus veselības jautājumus, par kuriem notiek diskusijas. Ineses ieraksta komentāru sadaļā izskanēja atbalsts un neskaitāmi labas gribas vēstījumi. Savā prātā es esmu tev blakus, turu tavu roku un piedāvāju savu atbalstu. Man nav šaubu, ka beigās jūs izkļūsit triumfējošs.

Mēs visi pilnībā saprotam šo apgalvojumu. Ar prieku atzīmēju, ka šobrīd nav nekādu jautājumu vai neskaidrību.
Lai gan es, iespējams, neesmu ar tevi pazīstama, Inese, tava rīcība un vārdi mani būtiski iedvesmo.
Neuztraucieties, esiet drošs, ka jums ir iespēja pārvarēt šo šķērsli. Turklāt ziniet, ka visa Latvija šajā brīdī ir ar jums solidāra.

You may also like...