Pircējai populārā “LIDL” veikalā paveras drausmīgs skats – “Pilnīgi vemt gribējās…”

Katru dienu dodamies uz veikalu, lai iegādātos pārtiku savām vajadzībām, tomēr dažreiz gadās, ka saķeramies ar kādām problēmām pašā veikalā. Protams, ka ikdienas dzīvē reti, kad gadās kādas būtiskas problēmas, taču šajā gadījumā viss bija pavisam savādāk. Tieši sievietei ieraugot konkrēto skatu, gribējās pilnīgi vemt. Vai tas veikalā maz ir pieļaujams, ja ir tik strikti kritēriji?

LIDL ienākšana Latvijā bija viens no gaidītākajiem notikumiem pēdējo gadu laikā. LIDL ir Vācijas izcelsmes zemas cenas preču zīmols, kas piedāvā plašu pārtikas produktu klāstu, kā arī citas ikdienas preces. Šis veikalu ķēdes ienākums Latvijā radīja lielu sabiedrības interesi un diskusijas gan saistībā ar konkurenci tirgū, gan arī darba iespējām. LIDL ir pazīstams ar savu fokusu uz zemām cenām un efektīvu loģistikas ķēdi, kas palīdz panākt labu cenu/kvalitātes attiecību produktiem. Laiks ķerties klāt notikušajam.

Pēc veikala “Lidl” apmeklējuma kāda pircēja Facebook grupā dalījās ar savas pieredzes momentuzņēmumu. Attiecīgais attēls klientam izraisīja spēcīgu sašutumu. Attēlā ir attēlota aina, kurā redzami saplēsti kartupeļu maisi, uz zemes izmētātas kartupeļu atlūzas un dažādas virsmas klājoši netīrumi.

Kartupeļu akcijas laikā ieejot Lidl veikalā, uzreiz priekšā var sastapt stabiņu. Lai gan ir svaigas maizes vitrīnas, grīda zem kājām var sastāvēt no smiltīm, noklīdušām kartupeļu mizām un “aizbēgušiem” kartupeļiem. Viens pircējs izteica noskaņojumu, ka šo apstākļu dēļ nevēlas turpināt darbu.

Runājot par minētajiem kartupeļiem, komentētāji norādījuši, ka klienti paši tos izmet. Turklāt ir veikti salīdzinājumi ar “Lidl” veikaliem Latvijā un citās valstīs. Spriedums šajā jautājumā nav viennozīmīgs, jo daži ziņo, ka “Lidl” veikali Vācijā vienmēr ir labi uzturēti, savukārt citās valstīs apstākļi esot sliktāki par to, kas attēlots fotoattēlā no Latvijas “Lidl.

Vakar viesojoties veikalā Lidl, nevarējām nepamanīt kārtības trūkumu iestādes iekšienē. Ir viegli rādīt ar pirkstu uz klientiem, kuri, šķiet, nesaprot pareizu etiķeti, taču mēs arī dzirdējām darbiniekus, kuri izteica savas aizvainojumus. Viņi minēja, ka darba slodze ir kļuvusi tik milzīga, ka nav iespējams veikt visus savus uzdevumus savlaicīgi. Kas attiecas uz izdarāmajiem secinājumiem, mēs to atstājam jūsu ziņā.

Lasi vēl : Tikko paziņots, kur vakarā gaidāms postošākais pērkona negaisa risks – “Būs ļoti traki”

“Kas ir atbildīgs par cūku fermas pārvaldību? Nav praktiski norīkot sētnieku, kas pārraudzītu katru sivēnu. Mana pieredze ar Lidl veikaliem Latvijā ir bijusi tikai pozitīva. Taču par Lidl veikaliem citās valstīs to nevaru teikt – tas ir pavisam cits stāsts.

Kamēr es šobrīd atrodos Zviedrijā, realitāte bieži vien ir drudžaināka par to, kas parādīts fotogrāfijā. Šķiet, ka zviedri uz kārtības uzturēšanu īpaši neliek uzsvaru. Interesanti, ka šeit ražotā produkcija ir daudz kvalitatīvāka nekā Latvijā raksturīgā; nav redzami bojāti vai pūstoši augļi un dārzeņi.

Šī gada 10. augustā tika iemūžināts attēls pie Lidl veikala, kas atrodas Latvijā. Jūlija un augusta mēnešos pēdējo reizi apmeklēju Lidl veikalus Vācijā un Francijā. Tomēr ir apbēdinoši atzīt, ka veikala stāvoklis Latvijā ir ievērojami sliktāks. Sabojātie vai saplīsušie produkti, kas bieži sastopami vietējā Lidl, netika novēroti manas vizītes laikā viņu Vācijā un Francijā.

You may also like...