Sinoptiķi steigšus brīdina: Anomālo klusumu uz planētas pārtrauks spēcīgākā vētra ar K 3 indeksa stiprumu
Tieši pēdējā laikā aizvien biežāk varam dzirdēt no pētniekiem, sinoptiķiem un meteorologiem dažādus paziņojumus par esošo un gaidāmo situāciju pasaulē. Tomēr šobrīd jāņem vērā, ka situācija ir izvērtusies krietni savādāk nekā iepriekš gaidīts. Līdz ar to sinoptiķi steigšus paziņojuši par gaidāmo situāciju jau tuvākajā laikā.
Nesen ir novērojama interesanta dinamika ģeomagnētiskajā laukā uz Zemes, kurā ir iestājusies klusuma fāze. Tomēr, prognozējot tuvāko nākotni, līdz 26. februārim paredzēta ģeomagnētiskā aktivitātes pastiprināšanās, kas pavada vētras ar K indeksa stiprumu 3. Pēc šī notikuma tiek prognozēts, ka ģeomagnētiskais lauks atkal mierīsies.
Ievērojams notikums bija 13. februārī, kad Zeme pieredzēja 6 baļļu vētru, kas rezultējās ģeomagnētiskās aktivitātes samazināšanā līdz pat 4. līmenim. Šī vētras un tās sekas ir kā pētījuma objekts, atklājot ģeomagnētiskā lauka variācijas un to, kā šie notikumi var ietekmēt Zemes magnētisko vidi.
Jau sākot ar 15. februāri, mēs pieredzam izteiktu klusuma periodu ģeomagnētiskajā laukā, un šis perioda ilgums prognozēts līdz pat 26. februārim, taču ir svarīgi piebilst, ka šādi datumi var būt pakļauti neprecizitātei, jo šobrīd tas ir aptuveni.
Ģeomagnētiskā aktivitāte, kas var būt kā magnētiskā vētra, ir nestabila un var pieaugt jebkurā brīdī, un saules uzliesmojumi šajā laikā var sasniegt pat X klasi – visintensīvāko kategoriju, tieši šī iemesla dēļ pētnieki
Eksperti un zinātnieki prognozē, ka šāda ģeomagnētiskā vētra sasniegs Zemi apmēram 3. martā. Šādi uzliesmojumi ir saistīti ar potenciāliem sarež**umiem s**ds un asi***adu sistēmas darbībā. Turklāt Saules izvirdumi var ietekmēt arī Zemes atmosfēru, potenciāli izraisot skā**kļa trūkumu un tajā pašā laikā ietekmējot vēl veselu virkni ar svarīgākajām lietām.
Šie notikumi atklāj saistību starp ģeomagnētisko aktivitāti un cilvēka veselību, atgādinot par saikni starp kosmisko notikumu ietekmi un dzīvībai svarīgu procesu regulēšanu uz Zemes.
Neraugoties uz to, ir būtiski apzināties, ka visi notikumi līdz šim ir tikai sākums, un mums ir jāsagatavojas tam, kas vēl nav pieredzēts sen. Jau 14. februāra rītā Zemi sasniedza magnētiskā vētra, un šis notikums var kalpot tikai kā ievads. Ārs** norāda uz iespējamo magnētisko vētru radītām problēmām, kas ietver tādas nepatīkamas sekas kā t.a.h.i.k.a.rd.i..ja, bezmiegs, galvassāpes, reibonis, ar.it.m**.j.a un locītavu sāpes.
Šie simptomi var būt tikai virsotne, un ir nepieciešams rēķināties ar to, ka šī magnētiskā vētra ietekmēs mūsu ikdienu un labklājību, raisot potenciālas izmaiņas fiziskajā un emocionālajā stāvoklī.
Šis periods var kļūt par izaicinājumu, kura arī ir daļa no plašāka un nepiepazīstama procesa, kas sagaida mūs nākotnē.
Laiks ķerties klāt pie paša svarīgākā un aplūkot, ko tieši ir paziņojuši gan zinātnieki, gan sinoptiķi saistībā ar gaidāmo situāciju, kura nemaz nav iepriecinoša…
Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā