“Tas viss bija izdarīts brutāli!” Rogovkas iedzīvotājs pastāsta policijas teikto par Justīnes slepkavību

Kā vēsta Latvijas mediji, pagājušas trīs nedēļas kopš traģiskā septiņus gadus vecas meitenes Justīnes Reinikovas nedzīvā līķa atrašanas, kura tika atrasta vairākus desmitus kilometru attālumā no savas dzīvesvietas Rogovkā. Neskatoties uz laika gaitā, vietējā sabiedrība turpina cīnīties ar daudziem ieilgušiem jautājumiem, kas paliek neatbildēti.

Un šajā ziņā atklājas ļoti daudz nepatīkamu lietu, kuras iepriekš, kā izskatās, iespējams, vienkārši tikušas noklusētas.  Diemžēl, bet ar katru nākamo dienu atklājas arvien drausmīgakas lietas, kuras iepriekš netika ziņotas. Šoreiz stāsts par kādu vietējo, kurš pats bija runājis ar policistu un paprasījis vai tiešām tas biss nav bijis vienkārši negadījums. Tieši šeit atklājas ļoti nepatīkamas detaļas, ko viņam izteica pati policija. Tas uzreiz liek noprast par to, kas patiesībā ir ticis izdarīts un kādā veidā.

Kad jautāju policistam, mans jautājums bija, vai nav notikusi nelaime. Atbilde, ko saņēmu, bija diezgan atšķirīga. “Nē,” norādīja virsnieks, “tas bija apzināti, un tas tika darīts šausminošā veidā,” intervijā Latgales reģionālajai televīzijai dalījās Rogovkas iedzīvotājs. Tas uzreiz liek aizdomāties par to, kā vispār ko tādu var nodarīt pret nabaga bērnu? Vāprāts, vienkārši šausmīgi, lai neteiktu vairāk.

Mediju izdots ziņojums liecina, ka 5.maijā Rēzeknes novada Nautrēnu pagasta Rogovkā pazudusi septiņus gadus veca bērna Justīne Reinikova. Policija un brīvprātīgie uzsāka rūpīgu un visaptverošu meklēšanu desmitiem kvadrātkilometru lielā platībā. Neskatoties uz lielajām pūlēm, meklēšana ilgstoši nedeva rezultātus.

Lasi vēl : “Tagad jau Oficiāli!” Par atvērtu alkohola pudeli mašīnā varēsi saņemt sodu līdz pat 140 Eiro!

Sākotnēji viena no hipotēzēm saistībā ar meitenes pazušanu bija tāda, ka viņa pēc savas gribas atstājusi telpas un devusies nepazīstamā virzienā. Taču jau no paša viņas pazušanas sākuma likumsargi pētījuši vairākas iespējas, no kurām viena ir iespējama noziedzīga darbība pret meiteni.

Tieši pirms svētkiem meitenes nedzīvais ķermenis ar nepārprotamām fiziskas traumas pazīmēm tika atklāts paslēpts pamestas mājas pagrabā, kas atrodas dziļi mežā, daudzu kilometru attālumā no viņas mājām.

21.jūnijā aizdomās par iespējamu iesaistīšanos noziedzīgā darbībā tika aizturētas divas personas, konkrēti Justīnes tēvs un pamāte.

You may also like...