Viņas mazuļa āda strauji sāka kļūt sarkana, taču mātes instinkts izglāba mazuļa veselību

Kļūt par māti ir absolūta svētība. Vēl viena neticama dāvana, ko Dievs ir devis mātēm, ir “mātes intuīcija”. Pateicoties šai intuīcijai, mazais bērniņš — Džesija Smita — tika izglābts

Kad mazulim Džesijai bija apmēram 3 mēneši, uz viņa ādas parādījās viegli izsitumi, kas, pēc ārstu domām, ir ekzēma. Ārsts izrakstīja speciālu ziedi, ar ko nosegt mazuļa ādu, un drīz izsitumi mazinājās.

Bet tam sekoja pretreakcija — visā Džesijas ķermenī parādījās izsitumi. Mazulis izkrita no matiem un bija tik vājš, ka nevarēja neko darīt.

Māte steidzīgi nogādāja mazo zēnu uz slimnīcu un veica viņam dažādas operācijas, lai novērstu izsitumus, taču pēc dažām dienām reakcija atkal parādījās, un šoreiz tā bija intensīvāka.

Stefānijai nepatika redzēt, kā viņas bērni cieš. Nabaga zēns visu laiku raudāja, ko māte šajā laikā varēja darīt, bija ietīt viņu marlē, lai mēģinātu pasargāt no skrāpējumiem, lai zēns varētu mierīgi gulēt. Tomēr šie vairāk apdegumam līdzīgi izsitumi pārņēma viņa ķermeni.

Viens ārsts pēc otra stāstīja Stefānijai, ka problēma ir saistīta ar ekzēmu, un turpināja viņu ārstēt ar tādu pašu ārstēšanu – viss ar tieši tādiem pašiem rezultātiem kā iepriekš. Stefānijas sirds sāpēja, redzot dēla pilnīgo bezspēcību.

Katru reizi, kad pieskaros viņa ādai, viņam šajā vietā parādās sarkani tulznas. Lai kā es viņam gribētu pieskarties, es nevaru viņam pieskarties. Bet tad es izdomāju, ka vislabāk būtu ietīt viņu segā un ielikt izlietnē ar mēreni siltu ūdeni. Viņam sāpēja, viņš raudāja, bet es raudāju viņam līdzi.

Stefānija, vairs nespēdama izturēt, vērsās pēc palīdzības pie interneta. Veicot pētījumus, viņa uzzināja aktuālu metodi, kā mainīt īpašo medikamentu un krēmu lietošanas pārtraukšanu, kas, kā tika teikts, palīdz mazulim viņas iekšienē. Viņa lasīja stāstus par citiem vecākiem, kuriem bija tieši tāda pati pieredze kā Stefānijai. “Attēli ir šausminoši, taču tie ir ļoti līdzīgi tam, kas notika ar manu dēlu,” sacīja Stefānija.

You may also like...