Bojā gājušās zīdaiņa Mātes Annas pazušanas vietā pēkšņi atrastas vairākas aizdomīgas lietas

Zīdaiņu meitenītes mātes, Annas Jansones, pazušanas gadījuma izmeklētāji ir atklājuši vairākas neskaidrības, turpinot meklēt viņu. Meklēšanas procesā joprojām nav atrasts nekāds konkrēts norādījums par vietas atrašanos. Jaunākā informācija liecina, ka meklēšana tika turpināta Ķemeru teritorijā, pēc Valsts policijas sniegtas informācijas, kas tika nodota Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienestam.

Šī informācija tika kopīgota ar brīvprātīgajiem meklētājiem, kuriem pievienojās purvu eksperti. Signālu saņemšanas rezultātā VUGD devās izvērtēt saņemto informāciju. Līdz saņemtajām GPS koordinātēm, ugunsdzēsēji devās uz norādīto purvu, kas atrodas aptuveni kilometra attālumā no meža ceļa. Viņi ļoti uzmanīgi izvēlējās drošus maršrutus un rūpīgi pārbaudīja teritoriju, izvairoties no slīkšanas bīstamības, ko var izraisīt purva nepieredzēti pārvietošanās.

Ugunsdzēsēji sasniedza ūdens veidojumu, kuru norādīja GPS koordinātes. Pie ūdens bija redzamas pēdas, kas varētu būt atstātas iepriekšējās pārbaudes laikā. Purvainā teritorijā cilvēks nonāk bīstamā situācijā. Iegrimšana var izraisīt slīkšanu un cilvēka iestrēgšanu, padarot situāciju aizvien riskantāku katru brīdi.

Purva ūdens dziļums un tā viskozitāte var ievērojami sarežģīt izkļūšanu, it īpaši cilvēkiem, kuriem trūkst pieredzes šādās situācijās. Tāpēc ir ļoti svarīgi izvairīties no nekontrolētas kustības purvā, jo tas var radīt nopietnas sekas. Šādos gadījumos ir kritiski nekavējoties sazināties ar glābšanas dienestiem, it īpaši ugunsdzēsējiem, kuri ir apmācīti risināt šādus sarežģītus scenārijus.

Noslīkšana purvā, kaut arī tā ir reta, tomēr prasa nekavētu un efektīvu iejaukšanos, jo tas var rasties ļoti nestabilās vides dēļ. Ugunsdzēsēji, turpinot meklēt Annas Jansoni, zīdaiņu meitenītes māti, identificēja nelielu smilšu un zāļu sali ūdenī, kas varētu liecināt par iespējamu noslīkšanu purvā. Šī sastapšanās ar šiem aizdomīgajiem elementiem papildināja viņu izmeklēšanu, atklājot jaunas nianses un raisot bažas.

Policijas darbinieki rīkojās ļoti apdomīgi, rūpīgi novērtējot situāciju un veicot nepieciešamās darbības, lai pārliecinātos par zem ūdens esošās sievietes klātbūtni. Ugunsdzēsējs, sasniedzot ūdens malu, sistemātiski pārbaudīja ūdens dziļumu, centās uzmanīgi identificēt iespējamo noslīkušo personu.

Pēc ilgstošas pārbaudes tika konstatēts, ka ūdens dziļums sasniedz vismaz piecus metrus. Tomēr jāņem vērā, ka zem ūdens var būt dažādi slāņi, kas ievērojami sarežģī meklēšanas procesu.

You may also like...