Gaišreģe Kažeta nosauc laimīgos un nelaimīgos dzīvokļu numurus – Un Kādā dzīvo tu?

Daudzi cilvēki ir apzināti par to, ka skaitļiem var būt dziļa nozīme, kas ietekmē ne tikai faktiskos notikumus, bet arī cilvēka likteni kopumā. Tie nav tikai bezjēdzīgi simboli, bet gan nes savu enerģiju un ietekmi uz apkārtējo realitāti.

Piemēram, dzīvokļa, mājas vai pat ieejas numurs varētu sniegt iepriekšēju norādi par to, kā attīstīsies dzīve šajā vietā un kādi izaicinājumi var sagaidīt iedzīvotājus. Tas rada jautājumu par to, vai mēs esam tikai sakritību upuri šajā skaitļu tīklā vai vai mums ir iespēja apzināties un izmantot šo informāciju, lai labāk saprastu un veidotu savu dzīvi.

Astroloģe Kažeta Ahmetžanova dalījās ar domām par dzīvokļa numura nozīmi un tā iespējamo ietekmi uz cilvēka dzīvi. Viņa izskaidroja, ka skaitļi varētu slēpt daudz vairāk, nekā mēs sākumā domājam, un ka dažiem no tiem varētu būt nelabvēlīga enerģija vai asociācijas.

Tas raisa jautājumu par to, vai mums vajadzētu ņemt vērā šādas lietas, kad izvēlamies dzīvesvietu vai veidojam savu dzīves telpu. Ahmetžanova piedāvāja ieskatu šajā jautājumā, uzsverot skaitļu simbolisko nozīmi un to, kā tie var ietekmēt mūsu ikdienu un emocionālo stāvokli.

Izpratne par dzīvokļa vai mājas numura nozīmi un tā iespējamo ietekmi ir svarīga, lai veidotu labvēlīgu dzīves vidi. Ir divas pamatmetodes, kā izanalizēt šo numuru:

Pirmais solis ir saskaitīt visus ciparus dzīvokļa vai mājas numurā un pēc tam reducēt rezultātu līdz vienam ciparam. Piemēram, ja numurs ir 138, tad pirmkārt saskaita: 1 + 3 + 8 = 12, un pēc tam atkārto saskaitīšanu: 1 + 2 = 3. Šis pēdējais skaitlis sniegs norādi par kopējo enerģiju un vibrāciju, kas saistīta ar šo dzīves vietu.

Līdzīgi kā iepriekš, arī citiem numuriem, piemēram, mājas, ieejas, stāva vai dzīvokļa numuriem, var veikt šo pašu procedūru.

Ja tiek sastopama daļa, to vienkārši ignorējiet un turpiniet ar veselo skaitli. Piemēram, ja numurs ir 51/2, tad sākotnēji jāsaskaita: 5 + 1 + 2 = 8. Šis rezultāts sniegs ieskatu par kopējo enerģiju un potenciālu, kas saistīts ar konkrēto dzīves telpu vai vietu.

1 – a, i, s;

2 – b, t, ī, ū;

3 – c, k, u, ļ;

4 – g, l, f, e;

5 – m, j, x, y;

6 – n, d, ā, ķ;

7 – o, h, ģ, v;

8 – p, š, ž, q;

9 – z, r, č; ē.

Pēc šādas skaitļu analīzes, iegūtais rezultāts var sniegt ieskatu par to, vai konkrētais dzīvoklis vai māja varētu būt piemērota jums:

1 – Šāds dzīvoklis vai māja varētu būt ideāla izvēle radošiem un ambicioziem cilvēkiem. Tā ir vieta, kur viegli iedvesmoties un radīt jaunas idejas, risinot ikdienas problēmas.

2 – Šis numurs var norādīt uz labu izvēli jaunlaulātajiem vai ģimenēm ar bērniem. Divi simbolizē sadarbību, atbalstu un harmoniju, kas var būt būtiska jaunajās ģimenes attiecībās.

3 – Ja dzīvokļa vai mājas numurs ir 3, tas varētu būt vieta, kur ātri atrisināt dažādas situācijas un problēmas. Tomēr, vai tā būs laba izvēle jums, varētu būt atkarīgs no tā, cik ātri jūs spējat reaģēt uz mainīgajiem apstākļiem un risināt izaicinājumus.

Skaitļi var sniegt vērtīgu informāciju par to, vai konkrēta dzīvokļa vai mājas enerģija ir piemērota jūsu vajadzībām:

4 – Šāda mājokļa numurs ir labvēlīgs tiem, kuriem patīk ceļot. Cipars 4 tiek saistīts ar aizsardzību, kas var pasargāt māju no nevēlamām ielaušanās laikā, kad saimnieki nav mājās.

5 – Pieci ir ērts variants cilvēkiem, kuri strādā zinātnes vai izglītības jomā. Šis numurs piesaista sabiedrību un uzticamus draugus, radot labvēlīgu vidi sadarbībai un intelektuālajai izaugsmei.

6 – Šāds numurs norāda uz drošu vietu tiem, kuriem patīk pulcēties ar draugiem un ģimeni savā mājā.

7 – Septiņi ir piemērots tiem, kuri vēlas būt saskaņā ar laiku un tehnoloģiskajiem sasniegumiem. Tas var būt ideāls mājoklis tiem, kuriem ir svarīga modernitāte un inovācijas.

8 – Astoņi ir laba izvēle tiem, kuri novērtē mājīgumu un relaksāciju. Šis numurs var radīt mierīgu un komfortablu vidi, kurā atpūsties un sajusties kā mājās.

9 – Deviņi var norādīt uz pārdabisko spēku klātbūtni, it īpaši, ja dzīvoklī vai mājā bieži rodas konflikti starp iedzīvotājiem. Šis numurs var piesaistīt intensīvu enerģiju un mainīgu vidi, kurā jāmāk izturēties un pielāgoties.

Taču, kāda ir to nozīme? Lasi jau tālāk!

Lasi raksta turpinājumu nākamajā lapā

You may also like...