VID Steidzami atgādina, ko visiem iedzīvotājiem Obligāti vajadzēja izdarīt līdz Jūnija sākumam

Lai arī jūnijs jau ir pusē, tieši pirms jūnija iesākuma VID izplatīja ļoti svarīgu paziņojumu visiem cilvēkiem. Tika noteiktas konkrētas direktīvas ieviešana jeb svarīgas lietas, kuras vajadzēja nokārtot līdz jūnija sākumam. Protams, pāris dienas šur vai tur, taču ir būtiski ņemt vērā, ka to vajag atcerēties visiem cilvēkiem. Liela daļa pavisam noteikti zina, kas tad bija jāizdara līdz jūnija iesākumam, taču vai visi to tik tiešām arī ņēma un izdarīja? Laiks palūkot to visu smalkāk!

Šeit jāņem vērā vairākas būtiskas nianses, tomēr kā jau liela daļa zina, tad līdz jūnija pirmajām dienām bija jāizdara kāda ļoti būtiska lieta, ko kāds varbūt ir aizmirsis, tāpēc laicīgi jāatgādina, jo kurš gan vēlas maksāt soda procentus, ja laicīgi nepaspēj izdarīt vajadzīgo? Laiks ķerties pie paša galvenā un jāaplūko, kas tad tieši bija šīs par izmaiņām un ko cilvēkiem vajadzēja obligāti paspēt izdarīt līdz jūnija sākumam.

Jau iepriekš tika ziņots, ka līdz 1. jūnijam Valsts Ieņēmumu Dienests (VID) atkārtoti bija aicinājis iedzīvotājus uz būtisku rīcību. Tas gan attiecīgi jāņem vērā visiem, jo situācijas var gadīties dažādas. Tām personām, kuru ienākumi 2022. gadā pārsniedza 78 100 Eiro un vairāk ir jāmaksā tā sauktais progresīvais ienākuma nodoklis. Tas bija jāpaspēj izdarīt līdz 1. jūnijam iesniedzot obligāto ienākuma deklarāciju.

Arī citiem pārstāvjiem un uzņēmumiem bija jāiesniedz obligātā ienākuma deklarācija un šeit gan svarīgi atcerēties, ka aizmāšības gadījumā nogulēt, var rezultēties ar dažādām problēmām. Ko attiecīgi nevajadzētu pieļaut.

Lasi vēl : Diemžēl, bet Latviju satricina sēru vēsts! Mūžībā aizsaukta pavisam slavena Latvijas dziedātāja

Taču apzinīgākie noteikti to visu zina un jau laicīgi paspējuši visu sadarīt.
Savukārt tie, kuri par to ir aizmirsuši vai nav likušies ne zinis. Pavisam noteikti jau saņem vēstules no VID, un to noteikti nevajadzētu ignorēt.

Ja Jūs esat to cilvēku vidū, kuriem ir jāmaksā nodokļu starpība valsts budžetā progresīvā nodokļa vai gada diferencētā neapliekamā minimuma dēļ. Tāpēc obligāti jāiesniedz šī konkrētā deklarācija un tie, kas to nav izdarījuši, pēdējais brīdis to darīt.

You may also like...