Rīgas slimnīcā pēkšņi mirst mamma, kura bija kopā ar savu slimo dēlu! Atklājušās nepatīkamas detaļas

2022. gada 28. decembrī māte Kristīne nolēma vērsties pie Facebook, lai sociālajos tīklos pastāstītu par savām visdziļākajām domām un emocijām. Savā ierakstā viņa atklāja sirdi plosošu ziņu, ka viņas dēlam Kārlim tajā pašā dienā tika diagnosticēta smaga slimība. Viņi gatavojās doties garā un grūtā ceļojumā, kas ietvertu virkni ķīmijterapijas sesiju. Gadam tuvojoties noslēgumam, Kristīne joprojām apņēmīgi atbalstīja savu dēlu Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā, kur viņa saskārās ar skarbo realitāti cīņā ar onkoloģiskām slimībām.

Pēc intervijām ar personām, kas zina par attiecīgajām ģimenēm, LA.LV atklāja informāciju, ka Kristīne nevar atstāt slimnīcas telpas sava mazā dēla sliktā veselības stāvokļa dēļ. Viņa stāvokļa smagums ir tāds, ka pat minimāla saskare ar kaitīgām baktērijām vai vīrusiem var izraisīt letālas sekas.

Ģimenes cīņas nebeidzās, neskatoties uz dēla smago slimību. Ziņas par šo traģēdiju izplatījās dažādās sociālo mediju platformās, raisot emocijas daudzos indivīdos. Diemžēl dienu pēc tam, kad Kristīne, māte, kura pavadīja dēlu uz bērnu slimnīcu, miegā aizgāja mūžībā. Linda Konrāda dalījās Facebook ierakstā par čaklu vīrieti, kurš atrada mīlestību, izveidoja ģimeni un uzcēla dzīvi, kuras centrā bija viņa paša smagais darbs. Traģiski, bet ziemas sezonā viņa mazajam bērnam tika diagnosticēts postošs vēža veids. Gan māte, gan bērns no šīs smagās kaites ārstējās BKUS ārstniecības iestādē.

Ģimeni pārņēma skumjas, kad māte vakar no rīta pēkšņi miegā nomira. Tēvs tagad ir vienīgais uzmanības centrā, jo viņš sēro un prasa emocionālu atbalstu šajā grūtajā laikā. Šī ieraksta autore Linda intervijā portālam LA.LV atklāja, ka ir daļa no atbalstošas ​​kopienas, kas apvienojusies, lai palīdzētu tēvam šajā grūtajā periodā. Ivars Soms ir “Medusroņa” īpašnieks un šobrīd piedzīvo īpaši smagu dzīves brīdi.

Šobrīd no BKUS nākušais jaunietis ir veicis ievērojamas investīcijas savu nākotnes izredžu nodrošināšanā. Medicīnas speciālisti šobrīd rūpējas par viņa vajadzībām. Ivars saskaras ar divkāršu izaicinājumu pēc pusotra postošā zaudējuma – nodrošināt ģimenes ekonomisko stabilitāti un dēla fizisko labklājību.

Sasniedzot slimnīcu, lai satiktu jaunāko ģimenes locekli, viņu sastopas ar neatrisinātām lietām, kas rada atvienošanas sajūtu. Visu sarežģītās situācijas aspektu risināšanas nasta gulstas tikai uz viņa pleciem.

Patlaban dažādas interneta platformas aktīvi atbalsta medus pārdošanu, lai palīdzētu ģimenei, kas piedzīvo ārkārtējas grūtības. Lūgums pēc palīdzības ir izpelnījies ievērojamu reakciju, vairāk nekā 10 000 cilvēku pieaicinot savu atbalstu. Medus pārdošanas pieaugums ir kļuvis tik ievērojams, ka šobrīd ir neskaidrības par to, vai visus pieprasījumus var izpildīt.

Mūsu kopienas atbalsts ir bijis tikai ievērojams, pārsniedzot mūsu sākotnējās cerības. Mani ļoti aizkustinājis ziņu pārpilnība, kas pauž vēlmi finansiāli palīdzēt Ivaram, neatkarīgi no tā, vai var iegādāties viņa medu. Ivara nevēlēšanās izpaust sava bankas konta informāciju sākotnēji izrietēja no viņa vēlmes nelūgt palīdzību. Tomēr konts tagad ir pieejams uzņēmuma oficiālajā vietnē. Esmu uzņēmies uzsākt šos centienus un pašlaik uzraugu to īstenošanu. Šo centienu galīgais iznākums joprojām ir neskaidrs, taču esmu optimistisks, ka tas sniegs Ivaram nepieciešamo atbalstu, ko viņš ir pelnījis.

Gaidāmā sestdiena ir noteiktais datums Kristīnes izslēgšanai. Sīkāka informācija par viņas pēkšņo nāvi joprojām nav skaidra, jo viņa mierīgi nomira miegā.

Šajos grūtajos laikos portāls LA.LV izsaka visdziļāko līdzjūtību Ivaram Somam. Mēs ceram, ka viņš atradīs spēku un izturību, lai izturētu šo pārbaudījumu posmu.

You may also like...