Paziņots, kas noticis ar mazās Justīnes māsām un brāļiem! Neviens par to pat nebija aizdomājies

Iepriekš par to runāja ļoti maz, tomēr šobrīd informācija parādās aizvien vairāk un tā ir kļuvusi arī skaidrāka. Šeit gan būtiskākais aspekts ir par to, kas īsti ir noticis ar mazās Justīnes māsām un brāļiem. Daudzi nemaz nezināja, ka Justīnei šādi ģimenes locekļi vēl ir, jo visas runas gāja tikai par un ap Justīni. Tieši pēc konkrētā briesmīgā negadījuma, Latvijas iedzīvotāji sāka pakāpeniski interesēties par visiem pārējiem bērniem, kuri tad dzīvoja šajā ģimenē.

Ticis paziņots, ka mazajai Justīnītei bija ne tikai māsa, bet arī brālis. Tieši neilgu brīdi atpakaļ tiek noskaidrots, kas ar abiem bērniem ir noticis un kur tad viņi šobrīd īsti atrodas, kamēr vecāki ir apcietinājumā. Pēc visa konkrētā negadījuma valsts bērnu aizsardzības inspekcija, atklāja, lai vispār turpmāk lemtu par bērnu tālāko likteni, ceturtdien tika sasaukta speciāla starpinstitūciju sanāksme, lūk, kas no tā visa šobrīd ir ticis paziņots!

Tieši valsts bērnu aizsardzības galvenais inspekcijas pārstāvis Taivo Trams, esošajā intervijā skaidri izteicās, ka bāriņtiesas redzeslokā esošā ģimene nonākusi vienu reizi. Tas notika tad, kad Justīnes īstajai mātei tika atņemtas bērna aizgādības tiesības, kuras tika noteiktas ar tiesas spriedumu. Taču tas nebūt vēl nav viss.

Skaidri paziņot, ka tieši šobrīd visa galvenā prioritāte ir nodrošināt milzīgu atbalstu un palīdzību mazās Justīnes brālim un māsai. Šoreiz gan inspekcija intervijā nenoliedza, ka būs arī jāvērtē visu iesaistīto līdzšinējie soļi, lai saprastu tālāku rīcības gaitu.

Lasi vēl : Ragovkas vietējie iedzīvotāji nāk klajā ar savu versiju par mazās Justīnes nāvi! Atklājas baisas lietas

Oficiāli ticis paziņots, ka šobrīd Justīnes māsa nu brālis ir tikuši izņemti no šīs konkrētās ģimenes. Tomēr ir vairākas būtiskas nianses, kuras šajā gadījumā ir jāņem vērā. Līdz ar to atbildīgās iestādes šobrīd ļoti rūpīgi seko līdzi visiem jaunumiem, kuri tad attiecas uz bērnu vecākiem, kuri, kā jau iepriekš tika minēts – atrodas apcietinājumā.

Atliek cerēt, ka abu bērnu dzīve varēs turpināties, bet lielām problēmām un šādām nepatīkamām situācijām, kā tas ir noticis šobrīd.

You may also like...